Juwel Rio 240 akvariumas

*ТIESIAI IŠ GAMINTOJO!* 240 litrų akvariumas su dangčiu, 121x41x55 cm.
Pakuotė Kaina. Kiekis vnt.

240 l, juodas

462,81 €

„Juwel Rio 240“ – tai puikus, visiškai sukomplektuotas vidutinio dydžio akvariumas su dangčiu. Jis yra klasikinio dizaino, standartinės stačiakampio formos. Akvariumas parduodamas su juodos, baltos, šviesaus ar tamsaus medžio spalvos apdailos juostele. Dangčio viršutinė dalis, kurioje įmontuotos specialios lempos, yra juodos spalvos. Aukšta akvariumams gaminti naudojama medžiagų kokybė, kruopštus darbas ir ištobulinta gamybos technologija garantuoja Jums puikios kokybės saugų ir ilgaamžišką akvariumą. Pirkdami šį akvariumą gausite jį visos komplektacijos, tad Jums teliks malonūs jo užpildymo rūpesčiai. Be dangčio į komplektaciją įeina: apšvietimo sistema, filtravimo sistema su siurbliu bei filtruojamosiomis medžiagomis ir šildytuvas.

  • Vandeniui atspari apšvietimo sistema. Ši specialios technologijos „High-Lite T5“ sistema padės palaikyti reikiamą apšvietimą, reikalingą žuvims ir akvariumo augalams. Fluorescencinių lempų ilgis yra parenkamas specialiai pagal akvariumo dydį, todėl palaikomas tolygus apšvietimas su dviem 54 W galios T5 lempomis. Be to, Jūs galėsite patogiai tvarkyti savo akvariumą net tada, kai apšvietimas yra įjungtas. Ultragarsu suvirinta apšvietimo sistema yra 100 % atspari vandeniui, atitinka svarbiausius Europos saugumo standartus ir yra TÜV/GS sertifikuota.
  • Visiškai sukomplektuota filtravimo sistema. Optimaliam filtravimui integruotas „Bioflow 3.0“ filtras. Šis vidinis filtras yra efektyvus ir saugus. Filtre yra aukštos kokybės filtravimo medžiaga ir tylus, bet galingas „Eccoflow 600“ cirkuliacinis siurbliukas.
  • Vandens šildytuvas su termoreguliatoriumi. Su 200 W reguliuojamu šildytuvu, kuris akvariume padeda palaikyti reikiamą temperatūrą. Jis atitinka aukščiausius veikimo ir saugos standartus ir yra TÜV/GS sertifikuotas.
  • Visa akvariumo įranga ir jos galingumas parenkami atsižvelgiant į akvariumo dydį.

Gamintojas: „Juwel“, Vokietija.

*Spintelė į akvariumo kainą neįeina.

Matmenys: ilgis – 121 cm, plotis – 41 cm, aukštis – 55 cm.

Tūris: 240 l.

Spalva: juodas, baltas, tamsaus medžio, šviesaus medžio.

Filtro tipas: „Bioflow 3.0“.

Apšvietimas: 2x54 W.

Šildytuvas: 200 W.

KLIENTAI, KURIE PIRKO ŠIĄ PREKĘ, TAIP PAT ŽIŪRĖJO

Apdorojama...