Juwel Rio 180 akvariumas

*ТIESIAI IŠ GAMINTOJO!* 180 litrų akvariumas su dangčiu, 101x41x50 cm.
Pakuotė Kaina. Kiekis vnt.

180 l, baltas

347,54 €

180 l, juodas

347,54 €

180 l, tamsaus medžio

347,54 €

Tai puikus, visiškai sukomplektuotas 180 litrų talpos, klasikinio dizaino, stačiakampio formos akvariumas. Dangčio viršutinė dalis, kurioje įmontuotos specialios lempos, yra juodos spalvos. Aukšta akvariumams gaminti naudojama medžiagų kokybė, kruopštus darbas ir ištobulinta gamybos technologija garantuoja Jums puikią kokybę, saugumą ir ilgaamžiškumą. Pirkdami šį akvariumą gausite jį visos komplektacijos, tad Jums teliks malonūs jo užpildymo rūpesčiai. Be dangčio į komplektaciją įeina: apšvietimo sistema, filtravimo sistema su siurbliu bei filtruojamosiomis medžiagomis ir šildytuvas.

  • Vandeniui atspari apšvietimo sistema. Ši specialios technologijos „High-Lite T5 “sistema padės palaikyti reikiamą apšvietimą, reikalingą žuvims ir akvariumo augalams. Fluorescencinių lempų ilgis yra parenkamas specialiai pagal akvariumo dydį, todėl palaikomas tolygus apšvietimas su dviem 45 W galios T5 lempomis. Be to, Jūs galėsite patogiai tvarkyti savo akvariumą net tada, kai apšvietimas yra įjungtas. Ultragarsu suvirinta apšvietimo sistema yra 100 % atspari vandeniui, atitinka svarbiausius Europos saugumo standartus ir yra TÜV/GS sertifikuota.
  • Visiškai sukomplektuota filtravimo sistema. Optimaliam filtravimui integruotas „Bioflow 3.0“ filtras. Šis vidinis filtras yra efektyvus ir saugus. Filtre yra aukštos kokybės filtravimo medžiaga ir tylus, bet galingas „Eccoflow 600“ cirkuliacinis siurbliukas.
  • Vandens šildytuvas su termoreguliatoriumi. Su 200 W reguliuojamu šildytuvu, kuris padeda palaikyti reikiamą temperatūrą akvariume. Jis atitinka aukščiausius veikimo ir saugos standartus ir yra TÜV/GS sertifikuotas.

Gamintojas: „Juwel“, Vokietija.

*Spintelė į akvariumo kainą neįeina.

Matmenys: ilgis – 101 cm, plotis – 41 cm, aukštis – 50 cm.

Tūris: 180 l.

Spalva: šviesaus medžio, tamsaus medžio, juodas, baltas.

Filtro tipas: „Bioflow 3.0“.

Siurblys: 600 l/val.

Apšvietimas: 2x45 W.

Šildytuvas: 200 W.

KLIENTAI, KURIE PIRKO ŠIĄ PREKĘ, TAIP PAT ŽIŪRĖJO

Apdorojama...