Juwel Rio 125 akvariumas

*ТIESIAI IŠ GAMINTOJO!* 125 litrų akvariumas su dangčiu, 81x36x50 cm.
Pakuotė Kaina. Kiekis vnt.

125 l, baltas

292,51 €

125 l, juodas

292,51 €

125 l, tamsaus medžio *SPEC.

292,51 €

125 l, šviesaus medžio *SPEC.

292,51 €

Šis „Juwel Rio 125“ 125 litrų talpos akvariumas mažiausias iš „Rio“ akvariumų serijos. Akvariumas parduodamas su juodos, baltos, šviesaus ar tamsaus medžio spalvos apdailos juostele. Dangčio viršutinė dalis, kurioje įmontuotos specialios lempos, yra juodos spalvos. Klasikinio dizaino, stačiakampio formos ir itin kompaktiškas, tad jam bus lengva rasti vietą. Šiuos akvariumus galima patalpinti net ir nišose, nes išvalyti ir pakeisti reikalingas detales yra nesunku per viršuje atsidarančią angą. Aukšta akvariumams gaminti naudojamų medžiagų kokybė, kruopštus darbas ir ištobulinta gamybos technologija garantuoja Jums puikią akvariumo kokybę, jo saugumą ir ilgaamžiškumą.

Pirkdami šį akvariumą gausite jį visos komplektacijos, tad Jums tereikės išrinkti akvariumui vietą. Be dangčio į komplektaciją įeina: apšvietimo sistema, filtravimo sistema su siurbliu bei filtruojamosiomis medžiagomis ir šildytuvas.

  • Vandeniui atspari apšvietimo sistema. Ši specialios technologijos „High-Lite T5“ sistema garantuoja reikiamą apšvietimą ir puikų augalų augimą. Lempų ilgis yra parenkamas specialiai pagal akvariumo dydį, todėl palaikomas tolygus apšvietimas su 2x28 W galia. Be to, Jūs galėsite patogiai tvarkyti savo akvariumą net tada, kai apšvietimas yra įjungtas. Ultragarsu suvirinta apšvietimo sistema yra 100 % atspari vandeniui, atitinka svarbiausius Europos saugumo standartus ir yra TÜV/GS sertifikuota.
  • Visiškai sukomplektuota filtravimo sistema. Optimaliam filtravimui integruotas „Bioflow 3.0“ filtras. Šis vidinis filtras yra efektyvus ir saugus. Filtre yra aukštos kokybės filtravimo medžiaga ir tylus, bet galingas „Eccoflow 600“ cirkuliacinis siurbliukas.
  • Vandens šildytuvas su termoreguliatoriumi. Su 100 W reguliuojamu šildytuvu, kuris akvariume padeda palaikyti reikiamą temperatūrą. Jis atitinka aukščiausius veikimo ir saugos standartus ir yra TÜV/GS sertifikuotas.
  • Visa akvariumo įranga ir galingumas parenkami atsižvelgiant į akvariumo dydį.

Gamintojas: „Juwel“, Vokietija.

* Šviešios ir tamsios medžio spalvos akvariumаs užsakomas tiesiai iš gamintojo. Pristatymo terminas – iki 6 savaičių.

*Spintelė į akvariumo kainą neįeina.

 

 

Matmenys: ilgis – 81 cm, plotis – 36 cm, aukštis – 50 cm.

Tūris: 125 l.

Spalva: tamsaus medžio, šviesaus medžio, baltas, juodas.

Filtro tipas: Bioflow 3.0“.

Apšvietimas: 2x28 W.

Šildytuvas: 100 W.

KLIENTAI, KURIE PIRKO ŠIĄ PREKĘ, TAIP PAT ŽIŪRĖJO

Apdorojama...