Ši elektroninė parduotuvė naudoja slapukus (angl. cookie). Pasirinkta kalba arba sesijos duomenys saugomi juose. Be slapukų el. parduotuvės funkcionalumas yra ribotas. Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Sutinku

Juwel Primo 70 LED baltas akvariumas

*ТIESIAI IŠ GAMINTOJO!* 70 litrų akvariumas su dangčiu ir įranga, 61x31x44 cm.
Pakuotė Kaina. Kiekis vnt.

70 l, baltas *SPEC

-30%
105,69 € 150,99 €

„Juwel Primo 70 LED“ – tai aukščiausio technologinio lygio 70 litrų akvariumas, turintis modernią LED apšvietimo ir efektyvią filtravimo sistemas.  Meistriškas darbas, aukštos kokybės medžiagos, technologiniai sprendimai užtikrina maksimalią kokybę ir saugumą. Tai garantuoja šio „Juwel“ akvariumo ilgaamžiškumą.

  • Tvirtos konstrukcijos ir pagrindo.
  • Maksimalus apšvietimas su LED lempa. Akvariumo dangtyje įmontuota „NovoLux 60 LED“ 6,5 W galios lempa, kuri taupo elektros energiją. Dangtyje galima sumontuoti iki 3 lempų. Apšvietimo sistema yra 100% atspari vandeniui ir yra TÜV/GS sertifikuota. Specialaus dizaino akvariumo dangtis neleidžia susidaryti kondensatui, kai akvariumas yra uždarytas. Integruota talpa gali būti naudojama žuvims šerti. Taip pat akvariume galima įmontuoti automatinę žuvų šėryklą.
  • Visiškai sukomplektuota filtravimo sistema. Akvariume yra aukštos kokybės „Bioflow One“ filtras. Šis filtras veikia principu: „Vanduo turi likti akvariume!“ Filtras turi efektyvią, greitą, tik 4,4 W cirkuliacinę pompą „Eccoflow 300“.
  • Su „AquaHeat 50“ 50 W reguliuojamu šildytuvu, kuris užtikrina tinkamą vandens temperatūrą akvariume. Šildytuvas yra praktiškai nematomas, nes jis yra integruotas į filtro korpusą. Šildytuvas taip pat yra TÜV/GS sertifikuotas.
  • Stačiakampio formos, su baltos spalvos dangčiu.

Matmenys: ilgis – 61 cm, plotis – 31 cm, aukštis – 44 cm.

Gamintojas: „Juwel“, Vokietija.

Akvariumo pristatymo terminas – 6–8 savaitės.

* Spintelė į akvariumo kainą neįeina.

Talpa: 70 litrų.
Spalva: balta.
Svoris: 14 kg.
Šildytuvas: „Aqua Heat 50“, 50 W, 235 mm ilgio, 25 mm skersmens, kabelio ilgis – 50 cm.
Apšvietimas: „NovoLux 60 LED“ lempa, 6,5 W.
Filtras: „Bioflow One“, matmenys – 10,4x22x6 cm, kabelio ilgis – 136 cm, galia – 300 l/h.
Siurblys: „Eccoflow“, galia – 300 l/h, energijos suvartojimas – 4,4 W, kabelio ilgis – 238 cm.

 

KLIENTAI, KURIE PIRKO ŠIĄ PREKĘ, TAIP PAT ŽIŪRĖJO

Apdorojama...