Ši elektroninė parduotuvė naudoja slapukus (angl. cookie). Pasirinkta kalba arba sesijos duomenys saugomi juose. Be slapukų el. parduotuvės funkcionalumas yra ribotas. Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Sutinku

Ladybel Mouss Coiff putos

Apimties suteikiančios putos šunims ir katėms.
Pakuotė Kaina. Kiekis vnt.

300 ml

28,99 €

LADYBEL yra seniausia Prancūzijoje gyvūnų kosmetikos gamintoja. Priemonės sukurtos naudojant šaltinio vandenį bei natūralias medžiagas, papildytas vitaminais ir mineralinėmis medžiagomis iš gamtos. Profesionalų vertinamą aukštos kokybės kosmetiką LADYBEL rekomenduojama naudoti kasdieninei gyvūnų priežiūrai namuose, šunų ir kačių kirpyklose, veislynuose, taip pat – ruošiant augintinius parodoms.

„Ladybel Mouss Coiff“ putos padės sukurti norimą augintinio šukuoseną!

  • Padeda efektyviai iššukuoti kailį.
  • Padidina kailio apimtį, palengvina formavimą.
  • Ši priemonė yra labai veiksminga Vakarų Škotijos baltiesiems terjerams, naujiesiems terjerams ir persų veislės katėms.

Pagaminta Prancūzijoje. 

Sudėtis: Aqua, Butane, Alcohol Denat., VP/VA Copolymer, Polyquaternium-16, Propane, Cetrimonium Chloride, Isobutane, Hydroxyethyl Cetyldimonium Phosphate, Parfum, Quaternium-80, Ceteareth-25, Propylene Glycol, Sodium Methylparaben, Alcohol, Hydroxypropyl Chitosan, Sodium Propylparaben, Benzyl Salicylate, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Benzyl Benzoate, Alpha-Isomethyl Ionone, Eugenol, Limonene, Methylparaben.

Naudojimo instrukcija:
po kailio plovimo ir skalavimo įsitikinkite, kad jis vis dar drėgnas, jeigu ne – lengvai sudrėkinkite vandeniu ar „Lady Magic“ purškikliu. Paskleiskite „Mouss Coiff“ putas ir įmasažuokite į kailį. Išdžiovinkite kailį šukuojant, kad padidintumėte jo apimtį.

Įspėjamoji informacija: gali sukelti sunkų akių ir odos dirginimą. Itin degi priemonė. Slėgis talpoje: gali sprogti kaitinamas. Gali sukelti mieguistumą ar galvos svaigimą. Toksiška vandens organizmams su ilgalaikiu poveikiu. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto pakuotę ar etiketę. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti atokiau nuo karščio, karštų paviršių, kibirkščių, atviros liepsnos ir kitų uždegimo šaltinių. Įpakavimo likučius ir talpą utilizuokite pagal toje vietovėje galiojančias taisykles. Nerūkykite ir nepurkškite prie atviros liepsnos ar kitų uždegimo šaltinių. Po naudojimo nepradurkite ir nedeginkite. Dėvėti apsaugines pirštines, apsauginius drabužius, akių apsaugą, veido apsaugą. Saugokite nuo tiesioginių saulės spindulių. Nelaikykite aukštesnėje nei 50°C/122°F temperatūroje.

KLIENTAI, KURIE PIRKO ŠIĄ PREKĘ, TAIP PAT ŽIŪRĖJO

Apdorojama...