Ši elektroninė parduotuvė naudoja slapukus (angl. cookie). Pasirinkta kalba arba sesijos duomenys saugomi juose. Be slapukų el. parduotuvės funkcionalumas yra ribotas. Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Sutinku

Ladybel Lady White šampūnas

NAUJIENA! Šampūnas su organiniu ramunėlių ekstraktu, skirtas baltam bei šviesiam šunų ir kačių bei kitų augintinių kailiui.
Pakuotė Kaina. Kiekis vnt.

200 ml

14,99 €

400 ml

24,59 €

1 l

47,59 €

LADYBEL yra seniausia Prancūzijoje gyvūnų kosmetikos gamintoja. Priemonės sukurtos naudojant šaltinio vandenį bei natūralias medžiagas, papildytas vitaminais ir mineralinėmis medžiagomis iš gamtos. Profesionalų vertinamą aukštos kokybės kosmetiką LADYBEL rekomenduojama naudoti kasdieninei gyvūnų priežiūrai namuose, šunų ir kačių kirpyklose, veislynuose, taip pat – ruošiant augintinius parodoms.

„Ladybel Lady White“ – šampūnas, specialiai sukurtas naminiams gyvūnams, turintiems baltą ar šviesų kailį.

  • Su organiniu ramunėlių ekstraktu. 
  • Atstato kailio spalvą.
  • Apsaugo kailį nuo geltonavimo, jį šviesina.
  • Suteikia kailiui blizgesio. 
  • Minkština kailį, suteikia malonų kvapą. 
  • Skirta visų veislių baltiems ir šviesiaplaukiams šunims, katėms, smulkiems ir egzotiniams naminiams gyvūnams. Ypač tinka: pudeliams, afganams, špicams, Vakarų Škotijos baltiesiems terjerams, samojedams, čiau-čiau, ši cu, škotų terjerams, anglų ir amerikiečių kokerspanieliams, griunendaliams, taip pat persų, egzotinėms trumpaplaukėms, Birmos ir norvegų katėms, Meino meškėnams, triušiams ir kitiems. 

Pagaminta Prancūzijoje. 

Sudėtis: Agents Tensioactifs, Camomille Biologique, Booster Couleur, Colorant & Conservateur Alimentaires, Parfum.

Naudojimo instrukcija:
galite naudoti gryną arba atskiestą santykiu: 1 dalis produkto ir 9 dalys karšto vandens. Kruopščiai sudrėkinkite kailį šiltu vandeniu ir užtepkite šampūno, masažuokite, kol įsigers. Nuskalaukite. Pakartokite, palikite 3 minutėms. Kruopščiai išskalaukite. Visada naudokite kremą skalavimui, kad padėtumėte atkurti kailio apsauginį sluoksnį, ir kruopščiai išdžiovinkite. Puikiai tinka naudoti su „Lady Net“ kailio dėmių prausikliu. 

Įspėjamoji informacija: kenksmingas vandens organizmams su ilgalaikiu poveikiu. Gali sukelti sunkų akių ir odos dirginimą. 

KLIENTAI, KURIE PIRKO ŠIĄ PREKĘ, TAIP PAT ŽIŪRĖJO

Apdorojama...