Ši elektroninė parduotuvė naudoja slapukus (angl. cookie). Pasirinkta kalba arba sesijos duomenys saugomi juose. Be slapukų el. parduotuvės funkcionalumas yra ribotas. Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Sutinku

Ladybel Lady Magic purškiamas kondicionierius

Purškiamas kondicionierius su organiniais ryžių baltymais gyvūnams nuo kailio sąvėlų.
Pakuotė Kaina. Kiekis vnt.

200 ml

-30%
12,31 € 17,59 €

LADYBEL yra seniausia Prancūzijoje gyvūnų kosmetikos gamintoja. Priemonės sukurtos naudojant šaltinio vandenį bei natūralias medžiagas, papildytas vitaminais ir mineralinėmis medžiagomis iš gamtos. Profesionalų vertinamą aukštos kokybės kosmetiką LADYBEL rekomenduojama naudoti kasdieninei gyvūnų priežiūrai namuose, šunų ir kačių kirpyklose, veislynuose, taip pat – ruošiant augintinius parodoms.

„Ladybel Lady Magic“ – purškiamas kondicionierius su organiniais ryžių baltymais augintiniams su pūkuotu arba šiurkščiu kailiu, skirtas sąvėloms iššukuoti. 

  • Puiki priemonė, palengvinanti kailio iššukavimą. 
  • Veikliosios medžiagos užtikrina efektyvų kailio sąvėlų pašalinimą ir džiovinimą.
  • Nelipni, neriebaluojanti kailio priemonė. 
  • Gali būti naudojama kartu su „Mouss‘Coiff“ siekiant padidinti apimtį džiovinant, su „Ring Parade“ – ruošiantis parodoms, taip pat su „Wooly Warrior“ – prižiūrint problematiškus, tankius, linkusius veltis kailius. 
  • Skirta šunims, katėms, smulkiems bei egzotiniams gyvūnams su pūkuotu ar šiurkščiu kailiu. Skirta: pudeliams, borderkoliams, pekinams, bobteilams, špicams, kokerspanieliams ir bišonams. Taip pat ypač tinka visoms katėms, Angoros triušiams, Peru jūrų kiaulytėms, žiurkėnams, beždžionėms ir kitiems. 

Pagaminta Prancūzijoje. 

Sudėtis: Agents Coiffants, Volumisants Et Demelants, Proteine De Riz Biologique. 

Naudojimo instrukcija:
siekiant pašalinti kailio sąvėlas, dosniai išpurkškite prieš šukuojant; jei džiovinate, lengvai papurkškite ir iššukuokite kailį. 

Įspėjamoji informacija: butelyje gali atsirasti nuosėdų – tai yra normalu. 

KLIENTAI, KURIE PIRKO ŠIĄ PREKĘ, TAIP PAT ŽIŪRĖJO

Apdorojama...