Ši elektroninė parduotuvė naudoja slapukus (angl. cookie). Pasirinkta kalba arba sesijos duomenys saugomi juose. Be slapukų el. parduotuvės funkcionalumas yra ribotas. Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Sutinku

Ladybel Lady Laque lakas

Lakas šunų ir kačių kailiui.
Pakuotė Kaina. Kiekis vnt.

300 ml

16,99 €

LADYBEL yra seniausia Prancūzijoje gyvūnų kosmetikos gamintoja. Priemonės sukurtos naudojant šaltinio vandenį bei natūralias medžiagas, papildytas vitaminais ir mineralinėmis medžiagomis iš gamtos. Profesionalų vertinamą aukštos kokybės kosmetiką LADYBEL rekomenduojama naudoti kasdieninei gyvūnų priežiūrai namuose, šunų ir kačių kirpyklose, veislynuose, taip pat – ruošiant augintinius parodoms.

„Ladybel Lady Laque“ lakas skirtas visoms šunų ir kačių veislėms, visų tipų kailiui.

  • Stiprina natūralią kailio struktūrą.
  • Idealiai tinka trumpam kirpimui.
  • Formuoja kailį jo nesulipindamas.
  • Lengvai iššukuojamas.

Pagaminta Prancūzijoje.

Sudėtis: Alcohol Denat, Butane, Dimethyl Ether, Propane, Acrylates Copolymer, Isobutane, Aminomethyl Propanol, Pvp, Parfum, Cyclopentasiloxane, PEG/PPG-17/18 Dimethicone, Diethyl Phthalate, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Linalool.

Naudojimo instrukcija:
suformavę kailį šepečiu, papurkškite šiek tiek „Lady Laque“ ir gerai iššukuokite. Venkite kontakto su akimis ir snukiu. Nenaudokite ant sudirgusios odos.

Įspėjamoji informacija:
gali sukelti sunkų akių ir odos dirginimą. Itin degi priemonė. Slėgis talpoje: gali sprogti kaitinamas. Gali sukelti mieguistumą ar galvos svaigimą. Toksiška vandens organizmams su ilgalaikiu poveikiu. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto pakuotę ar etiketę. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti atokiau nuo karščio, karštų paviršių, kibirkščių, atviros liepsnos ir kitų uždegimo šaltinių. Įpakavimo likučius ir talpą utilizuokite pagal toje vietovėje galiojančias taisykles. Nerūkykite ir nepurkškite prie atviros liepsnos ar kitų uždegimo šaltinių. Po naudojimo nepradurkite ir nedeginkite. Dėvėti apsaugines pirštines, apsauginius drabužius, akių apsaugą, veido apsaugą. Saugokite nuo tiesioginių saulės spindulių. Nelaikykite aukštesnėje nei 50°C/122°F temperatūroje. 

KLIENTAI, KURIE PIRKO ŠIĄ PREKĘ, TAIP PAT ŽIŪRĖJO

Apdorojama...