Ši elektroninė parduotuvė naudoja slapukus (angl. cookie). Pasirinkta kalba arba sesijos duomenys saugomi juose. Be slapukų el. parduotuvės funkcionalumas yra ribotas. Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Sutinku

Ladybel Lady Black šampūnas

NAUJIENA! Kailio spalvą grąžinantis šampūnas juodo ir tamsaus kailio gyvūnams.
Pakuotė Kaina. Kiekis vnt.

200 ml

14,99 €

1 l

47,59 €

LADYBEL yra seniausia Prancūzijoje gyvūnų kosmetikos gamintoja. Priemonės sukurtos naudojant šaltinio vandenį bei natūralias medžiagas, papildytas vitaminais ir mineralinėmis medžiagomis iš gamtos. Profesionalų vertinamą aukštos kokybės kosmetiką LADYBEL rekomenduojama naudoti kasdieninei gyvūnų priežiūrai namuose, šunų ir kačių kirpyklose, veislynuose, taip pat – ruošiant augintinius parodoms.

„Ladybel Lady Black“ – šampūnas su organiniu muilo riešutų ekstraktu, specialiai sukurtas juodo bei tamsaus kailio gyvūnams. 

  • Atkuria ir grąžina ryškią kailio spalvą. 
  • Saugo kailį nuo papilkėjimo.
  • Suteikia kailiui blizgesio ir švelnumo. 
  • Skirta visų veislių tamsaus kailio šunims, katėms ir egzotiniams naminiams gyvūnams. Ypač tinka: pudeliams, afganams, špicams, ši cu, škotų terjerams, čiau-čiau, šiperkams, anglų ir amerikiečių kokerspanieliams, griunendaliams, niūfaundlendams, taip pat Meino meškėnams, persų, egzotinėms, britų ir norvegų trumpaplaukėms katėms, jūrų kiaulytėms, triušiams, beždžionėms ir kitiems. 

Pagaminta Prancūzijoje. 

Sudėtis: Agents Tensioactifs, Extrait Noix De Lavage, Booster Couleur, Colorant & Conservateur Alimentaires, Parfum.

Naudojimo instrukcija:
galite naudoti gryną arba atskiestą santykiu: 1 dalis produkto ir 9 dalys karšto vandens. Kruopščiai sudrėkinkite kailį šiltu vandeniu ir užtepkite šampūno, masažuokite, kol įsigers. Nuskalaukite. Pakartokite, palikite 3 minutėms. Kruopščiai išskalaukite. Visada naudokite kremą skalavimui, kad padėtumėte atkurti kailio apsauginį sluoksnį ir kruopščiai išdžiovinkite. 

Įspėjamoji informacija: kenksmingas vandens organizmams su ilgalaikiu poveikiu. Gali sukelti sunkų akių ir odos dirginimą. 

KLIENTAI, KURIE PIRKO ŠIĄ PREKĘ, TAIP PAT ŽIŪRĖJO

Apdorojama...