Ši elektroninė parduotuvė naudoja slapukus (angl. cookie). Pasirinkta kalba arba sesijos duomenys saugomi juose. Be slapukų el. parduotuvės funkcionalumas yra ribotas. Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Sutinku

Josera Family Plus

SUMAŽINTA KAINA. TIK INTERNETU! Specialus sausas pašaras kalėms ir šuniukams.
Pakuotė Kaina. Kiekis vnt.

15 kg

38,98 €

KIKA parduotuvėse šiais pašarais neprekiaujama.

„Josera Family Plus“ – Super Premium klasės sausas pašaras, skirtas šuningoms kalėms ir šuniukams: ne tik atsižvelgiama į ypatingus kalių poreikius nuo paskutiniojo šuningumo trimestro iki žindymo laikotarpio pabaigos, bet ir šuniukai, dar esantys gimdoje arba žindantys, yra aprūpinami visomis reikalingomis maistinėmis medžiagomis. Vėliau maistingas granules galima mirkyti šuniukams skirtame „Josera“ pieno pakaitale arba vandenyje ir taip palengvinti šuniukų perėjimą prie kieto pašaro.

  • Šuningoms ir žindančioms kalėms suteikia daug energijos ir baltymų.
  • Pašaras yra papildytas L-karnitinu ir turi aukštesnę energetinę vertę, tad idealiai tinka kalėms šuningumo ir laktacijos laikotarpiais. Vertingos maistinės medžiagos gerina šuniukų vystymąsi šiems augant gimdoje arba mintant motinos pienu.
  • L-karnitinas ir aukštos kokybės baltymai skatina tvirtų raumenų formavimąsi.
  • Su taurinu, kuris didina vaisingumą, o vertingi antioksidantai stiprina reprodukcinės sistemos organus. 
  • Kokybiškos iš lašišų gaunamos riebalų rūgštys gerina šuniukų smegenų vystymąsi.
  • Ypač mažas granules galima mirkyti vandenyje, taip palengvinant gyvūnui perėjimą prie kieto pašaro.

Gamintojas: „Josera“, Vokietija.

Sudėtis: paukštienos miltai; ryžiai; kukurūzai; paukštienos riebalai; džiovinta lašiša (6,0 %); cukrinių runkelių skaidulos; hidrolizuoti paukštienos baltymai; augalinės skaidulos; mineralai; cikorijos milteliai (natūralus inulino šaltinis). 

Šėrimo rekomendacijos:

*Rekomenduojamos dienos normos. Rekomenduojamas kiekis apskaičiuotas pagal suaugusio šuns svorį.

**Žindanti kalė: jei reikia, pašarą galima duoti neribotais kiekiais (ad libitum). Kalės mitybos poreikį nulemia šuniukų skaičius ir pieno kiekis.

Šuninga kalė: atminkite, kad paskutinio šuningumo trimestro laikotarpiu kalės mitybos poreikis priklauso nuo veislės ir šuniukų skaičiaus. Vis tiek visomis išgalėmis reikia vengti peršerti kalę dėl galimų šuniavimosi komplikacijų ir laktacijos sutrikimų.

Apdorojama...