Ši elektroninė parduotuvė naudoja slapukus (angl. cookie). Pasirinkta kalba arba sesijos duomenys saugomi juose. Be slapukų el. parduotuvės funkcionalumas yra ribotas. Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Sutinku

Beaphar Stop It Exterier Spray

Purškiama priemonė katėms ir šunims atbaidyti. Naudoti lauke.
Pakuotė Kaina. Kiekis vnt.

400 ml

-40%
e‑akcija
8,15 € 13,59 €

„Beaphar Stop It Exterier Crystals“ – purškiama priemonė katėms ir šunims atbaidyti. Tai idealus produktas augintinio dresūrai, jis pripratins jūsų šunį arba katę laikytis toliau nuo tų vietų, kur jų buvimas nepageidaujamas. 

  • Skleidžia katėms ir šunims nemalonų kvapą. 
  • Skirta naudoti siekiant gyvūną atbaidyti nuo tų vietų, kur jų buvimas nepageidaujamas.
  • Padeda išvengti gyvūnų sukeliamų aibių lauke.
  • Naudoti lauke.
  • Skirta naudoti paviršiams, kuriuos norite apsaugoti nuo gyvūnų.
  • Nepurkškite ant gyvūnų ir augalų. Venkite patekimo ant maisto produktų, indų ir paviršių, kontaktuojančių su maisto produktais.

Gamintojas: „Beaphar“, Nyderlandai.

Naudojimas: 

pasukite purkštuvo antgalį į purškimo padėtį. Purkškite priemonę 15–20 cm atstumu. Pakartokite procesą kas 2–3 dienas. Prieš purškimą patikrinkite medžiagos, kilimų spalvos bei lakuotų paviršių atsparumą. 

Įspėjamoji informacija: po naudojimo ir kontakto su oda kruopščiai nusiplaukite rankas. Sudėtyje yra citronelalio, geraniolio, citronelolio. Galimos alerginės reakcijos ir organizmo individualus jautrumas preparato komponentams.

Laikymo sąlygos: laikyti sandariai uždarytoje gamyklinėje pakuotėje tamsioje ir vėsioje vietoje, ne aukštesnėje nei 25 °C temperatūroje. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Skirta tik gyvūnams. Naudokite lauke. 

KLIENTAI, KURIE PIRKO ŠIĄ PREKĘ, TAIP PAT ŽIŪRĖJO

Apdorojama...