Kaip apsaugoti augintinį nuo parazitų?

Šiltas oras ir smagūs pasivaikščiojimai gamtoje – didžiausias malonumas mums ir mūsų augintiniams, tačiau šalia šių malonumų slypi pavojus, nes vos tik atšyla oras suaktyvėja erkės ir kiti parazitai, kurie gali sukelti odos ligas ir pakenkti augintinio sveikatai. Erkės, blusos ir utėlės yra dažniausiai sutinkami išoriniai augintinių parazitai. Erkės ir blusos pavojingos. Išvengti parazitų galima tik reguliariai prižiūrint gyvūno kailį, o parazitams atsiradus būtina skubiai juos išnaikinti.

Yra daug būdų, kurie padės apsaugoti gyvūną nuo parazitų ir sunaikinti jau atsiradusius. Svarbu stebėti savo augintinį ir naudoti tinkamas priemones. Geriausias rezultatas pasiekiamas, kai naudojamas visas priemonių kompleksas.

Ultragarsinis pakabukas nuo erkių TICKLESS - tai saugi, ekologiška ir itin veiksminga priemonė nuo parazitų augintiniams. Nuolat nešiojant garantuojama 9–10 mėnesių veiksminga apsauga nuo parazitų. 

Ultragarsinis pakabukas nuo erkių TICKLESS  - mažas elektroninis prietaisas, kuris  idealus norint ekologišku būdu, be jokių galimų kontraindikacijų apsisaugoti nuo erkių ir patiems augintinių savininkams. 

Apdorojama...