Ši elektroninė parduotuvė naudoja slapukus (angl. cookie). Pasirinkta kalba arba sesijos duomenys saugomi juose. Be slapukų el. parduotuvės funkcionalumas yra ribotas. Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Sutinku

Turite klausimų? Skambinkite!
8 700 66066
Straipsnių: 95

Ate, balutės!

2018-08-14 10:00:12

Ate, balutės!

Balutės, balutės, balutės ... ant naujo kilimo, po stalu. Turbūt jums tai gerai pažįstama situacija, jei auginate jauną šunį. Išmokyti augintinį gamtinius reikalus atlikti tinkamoje vietoje – kantrybės reikalaujantis darbas. Nuotaikingų dizainų, ryškių spalvų HIPPIE PET daugkartiniai paklotai padės namuose užtikrinti idealią švarą! Visus daugkartinius paklotus galite rasti čia:  

Daugiau

Kaip apsaugoti augintinį nuo erkių?

2018-08-06 11:58:13

Kaip apsaugoti augintinį nuo erkių?

Šiltas oras ir smagūs pasivaikščiojimai gamtoje – didžiausias malonumas mums ir mūsų augintiniams, tačiau šalia šių malonumų slypi pavojus, nes vos tik atšyla oras, suaktyvėja erkės ir kiti parazitai, kurie gali sukelti odos ligas ir pakenkti augintinio sveikatai. Kaip gi apsaugoti augintinį nuo parazitų, sužinosite šiame filmuke.  

Daugiau

Ką daryti, jei šuo alergiškas glitimui?

2018-07-30 10:27:04

Ką daryti, jei šuo alergiškas glitimui?

Jei iš pažiūros sveikas augintinis pradeda daugiau kasytis arba kenčia dėl nuolat pleiskanojančios odos, vadinasi, jau laikas susirūpinti, ar maistas, kurį duodate savo šuneliui, yra tinkamas. Gali būti, jog gyvūnas yra alergiškas grūdinėse kultūrose esančiam baltymui, kas ir sukelia alergijas. Kokiu pašaru maitinti šunį tokiu atveju, patariame filmuke.  

Daugiau

TOP patarimai, kaip įrengti narvelį graužikui

2018-07-25 10:22:24

TOP patarimai, kaip įrengti narvelį graužikui

Nežinote, kaip gi teisingai įrengti namus graužikui? Šiame filmuke patarsime, kaip tai padaryti: koks turi būti narvelio dydis, kokias priemones naudoti siekiant sukurti jaukią ir saugią aplinką mylimam augintiniui. Visas priemones galite rasti čia:  

Daugiau

Kaip padėti augintiniui iškęsti vasaros karščius?

2018-07-20 09:37:22

Kaip padėti augintiniui iškęsti vasaros karščius?

Nepaisydami specialistų, gyvūnų globos organizacijų ir veterinarijos gydytojų perspėjimų, vis dar daug gyvūnų augintojų palieka savo augintinius kęsti uždarytus karštose transporto priemonėse ar blogai vėdinamose patalpose. Šiame filmuke sužinosite, kodėl tai yra taip pavojinga ir kaip padėti augintiniams iškęsti vasaros karščius.  

Daugiau

Į iškylą gamtoje – kartu su augintiniu!

2018-07-17 09:50:07

Į iškylą gamtoje – kartu su augintiniu!

Kai diena lepina šiltu oru, pats smagiausias dalykas – laiką leisti gamtoje. Tai itin patinka ir šunims. Šį kartą papasakosime jums apie tai, kokių daiktų geriau nepamiršti, jei į iškylą susiruošėte kartu su augintiniu.  

Daugiau
Į viršų
Apdorojama...