Ši elektroninė parduotuvė naudoja slapukus (angl. cookie). Pasirinkta kalba arba sesijos duomenys saugomi juose. Be slapukų el. parduotuvės funkcionalumas yra ribotas. Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Sutinku

KIKA išparduotuvėse – nuolaidos nuo 50%

Džiugios naujienos visiems augintinių šeimininkams – nuo šiol dar vienoje KIKA parduotuvėje pradeda veikti išparduotuvė. Nuo sausio prekių ypač mažomis kainomis savo augintiniams galės įsigyti ne tik vilniečiai, bet ir klaipėdiečiai.

„KIKA parduotuvėse nusprendėme įrengti išparduotuvių zonas tam, kad galėtume pasiūlyti augintinių šeimininkams puikios kokybės, žinomų gamintojų prekių dar palankesnėmis kainomis“, – pasakojo Lolita Bareikienė, KIKA tinklo vadovė.

Pasak jos, tai puiki proga sutaupyti ir įsigyti pačių įvairiausių augintiniams skirtų prekių: guolių, antkaklių, pavadėlių, dubenėlių, šampūnų, draskyklių, žaislų ir kt. Išpardavimo prekių zonos parduotuvėje išskiriamos ryškių spalvų juostomis, tad klientui yra iškart pastebimos. Kiekvieną mėnesį išparduodamų prekių asortimentas yra atnaujinamas, o pirkėjai džiuginami nuolaidomis nuo 50%.

Šiuo metu išparduotuvės veikia šiose KIKA parduotuvėse:

  • Vilniuje – PC „Banginis“, P. Lukšio g. 34;
  • Klaipėdoje – PC „Banginis“, Šilutės pl. 35.

Kviečiame visus apsilankyti!

Apdorojama...