Ši elektroninė parduotuvė naudoja slapukus (angl. cookie). Pasirinkta kalba arba sesijos duomenys saugomi juose. Be slapukų el. parduotuvės funkcionalumas yra ribotas. Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Sutinku

Trixie Graužikų mineralai su kroketais ir dumbliais

Mineralinis akmuo su kroketais ir dumbliais. Skirta dekoratyviniams triušiams, jūrų kiaulytėms ir visiems kitiems graužikams.
Pakuotė Kaina. Kiekis vnt.

190 g

1,99 €

Kad gyvūnas būtų sveikas ir puikiai jaustųsi, svarbu, jog su maistu jis gautų visų reikalingų medžiagų. Kartu su specialiu pašaru gyvūnėliai ne visada gauna reikiamą maistinių medžiagų kiekį, todėl siekiant užtikrinti, kad būtų suvartojamas reikiamas mineralinių medžiagų kiekis, rekomenduojama augintiniui duoti specialių mineralų papildų. Šis mineralinis akmuo su kroketais ir dumbliais puikiai tinka dekoratyviniams triušiams, jūrų kiaulytėms ir visiems kitiems graužikams.

  • Su svarbiais mineralais, kurie naudingi gyvūno dantims ir kaulams.
  • Pagardintas dumbliais ir kroketais, kurie suteikia apetitą keliantį aromatą, yra maistingi ir skatina gerą virškinimą.
  • Mineralinis akmuo – kietas, tad jį grauždamas gyvūnas patenkins natūralų graužimo poreikį ir galės pasigaląsti dantis.
  • Akmens gabalėlį rekomenduojama laikyti graužiko narvelyje, kad esant poreikiui gyvūnui jis visada būtų prieinamas.
  • Su specialiu laikikliu, kuriuo mineralinį akmenį nesunku pritvirtinti narvelyje.

 Gamintojas: „Trixie“, Vokietija.

Sudėtis: mineralinės medžiagos, 1 % dumblių, 1 % erškėtuogių ekstrakto, 5 % javų.

Sudėties analizė: pelenai – 72 %, baltymai – 0,4 %, pluoštas – 0,2 %, riebalai – 0,1 %.

KLIENTAI, KURIE PIRKO ŠIĄ PREKĘ, TAIP PAT ŽIŪRĖJO

Apdorojama...