Ši elektroninė parduotuvė naudoja slapukus (angl. cookie). Pasirinkta kalba arba sesijos duomenys saugomi juose. Be slapukų el. parduotuvės funkcionalumas yra ribotas. Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Sutinku

Trixie Graužikų mineralai su daržovių kroketais

Mineralinis akmuo su daržovių kroketais ir dumbliais. Skirta dekoratyviniams triušiams, jūrų kiaulytėms ir visiems kitiems graužikams.
Pakuotė Kaina. Kiekis vnt.

80 g

1,49 €

Gerai graužikų sveikatai ir savijautai palaikyti itin svarbi visavertė mityba. Kartu su specialiu pašaru gyvūnėliai ne visada gauna reikiamą maistinių medžiagų kiekį. Siekiant užtikrinti, kad būtų suvartojamas reikiamas mineralinių medžiagų kiekis, duokite savo augintiniui specialių mineralų papildų. Šis mineralinis akmuo su daržovių kroketais ir dumbliais puikiai tinka dekoratyviniams triušiams, jūrų kiaulytėms ir visiems kitiems graužikams.

  • Pagardintas dumbliais ir kroketais, kurie suteikia apetitą keliantį aromatą, yra maistingi ir skatina gerą virškinimą.
  • Sudėtyje gausu svarbiausių mineralų, kurie naudingi gyvūno dantims ir kaulams.
  • Mineralinis akmuo – kietas, tad jį grauždamas gyvūnas patenkins savo poreikį graužti ir galės pasidildyti dantis.
  • Mineralinio akmens gabalėlį rekomenduojama laikyti graužiko narvelyje, kad esant poreikiui gyvūnui jis visada būtų prieinamas.
  • Su specialiu laikikliu, kuriuo mineralinį akmenį nesunku pritvirtinti prie narvelio virbų. 

Gamintojas: „Trixie“, Vokietija.

Sudėtis: mineralinės medžiagos, 5 % kroketų, 1 % jūros dumblių.

Analitinės sudedamosios dalys: žali pelenai – 72 %, žalia ląsteliena – 3 %, žali baltymai – 0,1 %, neapdoroti aliejai ir riebalai – 0,1 %, drėgnis – 6 %.

Priedai: sudėtyje yra ES leistinų dažiklių.

KLIENTAI, KURIE PIRKO ŠIĄ PREKĘ, TAIP PAT ŽIŪRĖJO

Apdorojama...