Ši elektroninė parduotuvė naudoja slapukus (angl. cookie). Pasirinkta kalba arba sesijos duomenys saugomi juose. Be slapukų el. parduotuvės funkcionalumas yra ribotas. Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Sutinku

JR Farm Grainless Plus Sage & Dandelion

Begrūdis nykštukinių triušių ir graužikų pašaro papildas su šalavijais ir kiaulpienėmis.
Pakuotė Kaina. Kiekis vnt.

100 g

4,59 €

JR FARM – tai aukščiausios kokybės natūralūs produktai graužikams. Gamintojas produkcijai gaminti naudoja žaliavas iš vietinio ūkio, todėl gali užtikrinti natūralumą, šviežumą ir kokybę. JR FARM turi sertifikatus, patvirtinančius gaminių saugumą ir ypač aukštą kokybę. Gamintojo tikslas – kad graužikų pašarai bei skanėstai būtų visaverčiai, subalansuoti ir svarbiausia – sveiki. Atraskite natūralų maistą graužikams su JR FARM!

„JR Farm Grainless Plus Sage & Dandelion“ – tai aukštos kokybės visavertis nykštukinių triušių ir kitų graužikų pašaro papildas su šalavijais ir kiaulpienėmis. Pašaro mišinį sudaro natūralūs produktai. Visavertis subalansuotas pašaro papildas – puikus pasirinkimas norint papildyti kasdienę augintinio mitybą. Šiame pašare ypač gausu ląstelienos ir nėra grūdų, tad toks maistas idealus graužikams, kuriems būtina palaikyti normalų kūno svorį, taip pat tiems, kurie yra alergiški grūdinėms kultūroms.

  • Iš 100 proc. natūralių produktų sudarytas maistas.
  • Gausu ląstelienos – kiaulpienių, pipirmėčių, darželinių šlamučių.
  • Su vaistiniais augalais – kvapniais šalavijais, kurie teigiamai veikia augintinio sveikatą.
  • Be jokių konservantų, dažiklių ir skonio stipriklių.
  • Be grūdų.
  • Skirta nykštukiniams triušiams ir kitiems graužikams.

Gamintojas: „JR Farm“, Vokietija. 

 

Sudėtis: kiaulpienės – 87 %, šalavijai – 5 %, pipirmėtės, darželiniai šlamučiai.

Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai – 20 %, neapdoroti aliejai ir riebalai – 4,3 %, žalia ląsteliena – 14,4 %, žali pelenai – 12,8 %.

 

Šėrimo rekomendacijos:

maišyti su šienu, kitomis žolelėmis arba papildomai duoti kartu su kasdiene šieno norma.

 

KLIENTAI, KURIE PIRKO ŠIĄ PREKĘ, TAIP PAT ŽIŪRĖJO

Apdorojama...