Ši elektroninė parduotuvė naudoja slapukus (angl. cookie). Pasirinkta kalba arba sesijos duomenys saugomi juose. Be slapukų el. parduotuvės funkcionalumas yra ribotas. Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Sutinku

Ladybel Texture Creme kreminis kondicionierius

NAUJIENA! Kreminis kondicionierius su organiniais ryžių baltymais ilgaplaukiams augintiniams.
Pakuotė Kaina. Kiekis vnt.

200 ml

14,59 €

1 l

46,59 €

LADYBEL yra seniausia Prancūzijoje gyvūnų kosmetikos gamintoja. Priemonės sukurtos naudojant šaltinio vandenį bei natūralias medžiagas, papildytas vitaminais ir mineralinėmis medžiagomis iš gamtos. Profesionalų vertinamą aukštos kokybės kosmetiką LADYBEL rekomenduojama naudoti kasdieninei gyvūnų priežiūrai namuose, šunų ir kačių kirpyklose, veislynuose, taip pat – ruošiant augintinius parodoms.

„Ladybel Texture Creme“ – koncentruotas kreminis kondicionierius su organiniais ryžių baltymais, skirtas apimčiai didinti ilgaplaukiams augintiniams. 

  • Su organiniais ryžių baltymais.
  • Ideali priemonė, padedanti padidinti kailio apimtį. 
  • Padeda kailiui nesielektrinti. 
  • Palengvina šukavimą, suteikia švelnumo.
  • Padeda formuoti kailį džiovinimo metu. 
  • Suteikia malonų, ilgai išliekantį kvapą. 
  • Skirta šunims, katėms ir smulkiems bei egzotiniams gyvūnams su ilgu, šiurkščiu kailiu. Ypač tinka: pudeliams, borderkoliams, garbanuotiesiems bišonams, pekinams, bobteilams, špicams, kokerspanieliams, barzdotiesiems koliams, briarams, persų veislės katėms, jūrų kiaulytėms, triušiams, beždžionėms ir kitiems. 

Pagaminta Prancūzijoje.

Sudėtis: Agents Conditionneurs, Proteines De Riz Biologique, Colorant & Conservateur Alimentaires, Parfum.

Naudojimo instrukcija:

galite naudoti gryną arba atskiestą santykiu: 1 dalis produkto ir 9 dalys karšto vandens. Krupščiai išskalaukite kailį ir užtepkite kondicionieriaus, masažuokite, kol įsigers. Palikite 3 minutėms ir po to lengvai nuskalaukite, kruopščiai išdžiovinkite kailį. 

Įspėjamoji informacija: gali sukelti rimtą akių dirginimą. 

Apdorojama...