Ši elektroninė parduotuvė naudoja slapukus (angl. cookie). Pasirinkta kalba arba sesijos duomenys saugomi juose. Be slapukų el. parduotuvės funkcionalumas yra ribotas. Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Sutinku

Ladybel Lady 3 Actions kreminis šampūnas

NAUJIENA! Švelnus, kreminis šampūnas šunims, katėms, smulkiems ir egzotiniams gyvūnams.
Pakuotė Kaina. Kiekis vnt.

200 ml

16,59 €

LADYBEL yra seniausia Prancūzijoje gyvūnų kosmetikos gamintoja. Priemonės sukurtos naudojant šaltinio vandenį bei natūralias medžiagas, papildytas vitaminais ir mineralinėmis medžiagomis iš gamtos. Profesionalų vertinamą aukštos kokybės kosmetiką LADYBEL rekomenduojama naudoti kasdieninei gyvūnų priežiūrai namuose, šunų ir kačių kirpyklose, veislynuose, taip pat – ruošiant augintinius parodoms.

„Ladybel Lady 3 Actions“ – valymas, iššukavimas ir blizgesys viename. Aromatingas, kreminis, švelnus šampūnas su natūraliais pieno ir kviečių ekstraktais. 

  • Šampūnas idealus augintiniams, kurie maudomi retkarčiais, kelionių metu, esant laiko trūkumui ir atostogaujant. 
  • Palengvina iššukavimą. 
  • Suteikia kailiui blizgesio ir švaros kvapo. 
  • Tinkamas visų veislių šunims, katėms ir smulkiems bei egzotiniams naminiams gyvūnams (pvz., jūrų kiaulytėms, beždžionėms). 

Pagaminta Prancūzijoje.

Sudėtis: Agents Tensioactifs, Proteines De Ble Biologique, Lait, Parfum.

Naudojimo instrukcija:
galite naudoti gryną arba atskiestą santykiu: 1 dalis produkto ir 9 dalys karšto vandens. Kruopščiai sudrėkinkite kailį šiltu vandeniu ir užtepkite šampūno, masažuokite, kol įsigers. Nuskalaukite. Pakartokite, palikite 3 minutėms. Kruopščiai išskalaukite ir visada išdžiovinkite. 

Įspėjamoji informacija: gali sukelti sunkų akių dirginimą. 

KLIENTAI, KURIE PIRKO ŠIĄ PREKĘ, TAIP PAT ŽIŪRĖJO

Apdorojama...