Ši elektroninė parduotuvė naudoja slapukus (angl. cookie). Pasirinkta kalba arba sesijos duomenys saugomi juose. Be slapukų el. parduotuvės funkcionalumas yra ribotas. Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Sutinku

Virbac Preventef antkaklis šunims

VET. Insekticidinis antkaklis šunims profilaktiškai nuo blusų ir erkių, odos ir kailio kokybei gerinti. Ilgis – 60 arba 65 cm.
Pakuotė Kaina. Kiekis vnt.

S-M dydis, 60 cm *VET*

8,99 €

L dydis, 65 cm *VET*

9,59 €

Preparato sudėtyje yra insekticidinės medžiagos diazinono ir kailio minkštiklio – būtinųjų riebalų rūgščių esterių. Diazinonas yra fosforo organinis junginys. Jis efektyviai veikia blusas (Ctenocephalides) ir kraujasiurbes erkes (Rhipicephalus ir Dermacentor). Fosforo organiniai junginiai slopina vabzdžių fermentą cholinesterazę, kuri ardo acetilcholiną. Todėl sutrinka impulsų perdavimas cholinerginiais nervais, sukeliami sunkūs pažeidimai, pvz., ištinka spazminis paralyžius. Riebalų rūgščių (linoleno, linolo, oleino) esteriai (vitaminas F) veikia epidermio fosfolipidinį sluoksnį, gerėja odos fiziologinė būklė ir antkaklio tolerancija. Veikliosios medžiagos nuolat išsiskiria iš antkaklio ir efektyviai veikia iki 4 mėn. PREVENTEF neturi įtakos gyvūno kvapui ir yra atsparus vandeniui.

Gamintojas: „Virbac S.A.“, Prancūzija.

Registro žymuo: LT/2/04/1634/002, LT/2/04/1634/003

----------------------------------------------

Vet. vaistinių sąrašą ir darbo laikus rasite čia:

Prieš naudojimą būtina perskaityti informacinį lapelį ir pasitarti su veterinarijos gydytoju ar vaistininku.

Sudėtis: 1g. antkaklio yra: veikliosios medžiagos: dimpilato – 150 mg; pagalbinės medžiagos: raudonasis geležies oksidas (E172), flash beige (dažiklis, kurio sudėtyje yra rudojo geležies oksido, titano dioksido), flash black (dažiklis), nepakeičiamųjų riebalų rūgščių esteriai, di (2-etilheksil) ftalatas, epoksidintas sojų pupelių aliejus, kalcio stearatas, koloidinis silikono dioksidas, polivinilchloridas.

Naudojimas: antkaklį iš sandaraus pakelio reikia išimti tik prieš naudojimą. Apjuosti juo šuns kaklą neveržiant. Atsižvelgus į galimą gyvūno augimą, nukirpti likusį antkaklio galiuką. Norint užtikrinti ilgalaikę šuns apsaugą nuo blusų ir erkių, antkaklį rekomenduotina keisti nauju kas 4 mėnesius. Siekiant išvengti pakartotinio užsikrėtimo, šuns krepšį, guolį ir įprastas poilsio vietas, pvz., kilimus, minkštus baldus, reikia nuolat apdoroti tinkamu insekticidiniu preparatu ir išsiurbti.

KLIENTAI, KURIE PIRKO ŠIĄ PREKĘ, TAIP PAT ŽIŪRĖJO

Apdorojama...