Virbac Preventef antkaklis katėms

Insekticidinis antkaklis katėms nuo blusų ir erkių. Ilgis – 35 cm. Galima įsigyti tik KIKA veterinarijos vaistinėse.
Pakuotė Kaina. Kiekis vnt.

35 cm

8,55 €  

Preparato sudėtyje yra insekticidinės medžiagos diazinono ir kailio minkštiklio – būtinųjų riebalų rūgščių esterių. Diazinonas yra fosforo organinis junginys. Jis efektyviai veikia blusas (Ctenocephalides) ir kraujasiurbes erkes (Rhipicephalus ir Dermanysus). Veikliosios medžiagos nuolat išsiskiria iš antkaklio ir efektyviai veikia iki 5 mėn. Norint nenutrūkstamai apsaugoti katę nuo blusų ir erkių, antkaklį rekomenduotina keisti kas 4 mėn. Siekiant sumažinti pakartotino užsikrėtimo galimybę, gyvūno krepšį, guolį ir įprastas poilsio vietas, pvz., kilimus, minkštus baldus, reikia nuolat apdoroti tinkamu insekticidiniu preparatu ir išsiurbti. Prieš maudant gyvūną, antkaklį būtina nuimti. Neleiskite gyvūnams kramtyti antkaklio.

Gamintojas: „Virbac S.A.“, Prancūzija.

Registro žymuo: LT/2/04/1633/001
----------------------------------------------

Šią prekę galite įsigyti tik KIKA parduotuvėse esančiose veterinarijos vaistinėse. Vet. vaistinių sąrašą ir darbo laikus rasite čia:

Prieš naudojimą būtina perskaityti informacinį lapelį.

Sudėtis: 1 g antkaklio yra: veikliųjų medžiagų: dimpilato – 150 mg; pagalbinių medžiagų – iki 12,5 g: raudonasis geležies oksidas (E172), flash beige (dažiklis, kurio sudėtyje yra rudojo geležies oksido, titano dioksido), flash black (dažiklis), nepakeičiamųjų riebalų rūgščių esteriai, di (2-etilheksil) ftalatas, epoksidintas sojų pupelių aliejus, kalcio stearatas, koloidinis silikono dioksidas, polivinilchloridas.

Naudojimas: antkaklį iš sandaraus pakelio reikia išimti tik prieš naudojimą. Apjuosti juo katės kaklą neveržiant. Atsižvelgus į galimą gyvūno augimą, nukirpti likusį antkaklio galiuką. Norint užtikrinti ilgalaikę katės apsaugą nuo blusų ir erkių, antkaklį rekomenduotina keisti nauju kas 4 mėnesius. Siekiant išvengti pakartotinio užsikrėtimo, katės krepšį, guolį ir įprastas poilsio vietas, pvz., kilimus, minkštus baldus, reikia nuolat apdoroti tinkamu insekticidiniu preparatu ir išsiurbti.

KLIENTAI, KURIE PIRKO ŠIĄ PREKĘ, TAIP PAT ŽIŪRĖJO

Apdorojama...