Ši elektroninė parduotuvė naudoja slapukus (angl. cookie). Pasirinkta kalba arba sesijos duomenys saugomi juose. Be slapukų el. parduotuvės funkcionalumas yra ribotas. Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Sutinku

Virbac Dexoryl ausų lašai

VET. Ausų lašai, suspensija katėms ir šunims gydyti, sergantiems išorinės ausies uždegimu, sukeltu bakterijų, mikroskopinių grybų ar parazitų.
Pakuotė Kaina. Kiekis vnt.

10 g *VET*

9,29 €

Preparatas yra aliejinė suspensija, kurios veikliosios medžiagos yra gentamicino sulfatas, tiabendazolis ir deksametazono acetatas. Šių trijų medžiagų derinys tinka gydyti gyvūnus, sergančius išoriniu ausies uždegimu. Ausies uždegimą sukelia išoriniai veiksniai, pvz., parazitai ar trauma, kuriuos vėliau komplikuoja bakterinės ar mikroskopinių grybų infekcijos. Gentamicinas yra plataus veikimo spektro baktericidinis aminoglikozidų grupės antibiotikas, gerai veikiantis Proteus mirabilis, indolui teigiamus protėjus (Proteus vulgaris, Proteus morganii), Aerobacter ir Pseudomonas aeruginosa. Patekę į jautrių bakterijų ląstelę, aminoglikozidai jungiasi su ribosomomis ir sutrikdo baltymų biosintezę, gerai veikia greitai besidauginančius mikroorganizmus. Tiabendazolis – imidazolių grupės junginys, veikiantis priešgrybiškai ir antiparazitiškai. Jis slopina vidinę parazito kvėpavimo grandinę, sutrikdydamas elektronų perdavimą. Deksametazonas yra gliukokortikoidas, veikiantis priešuždegimiškai ir plečiantis mikrokapiliarus. Jis mažina polimorfobranduolių baltųjų kraujo ląstelių migraciją, jungimąsi su kraujagyslių endoteliu ir diapedezę. Absorbuotas gentamicinas išsiskiria daugiausiai nepakitęs su šlapimu. Deksametazonas biotransformuojamas kepenyse ir daugiausiai išsiskiria su šlapimu, mažiau – su tulžimi ir išmatomis. Iš virškinimo trakto tiabendazolis greitai rezorbuojasi ir yra hidrolizuojamas. Greitai išsiskiria su šlapimu ir išmatomis.

Gamintojas: „VIRBAC S.A.“, Prancūzija.

Registro žymuo: LT/2/04/1632/001
----------------------------------------------

Vet. vaistinių sąrašą ir darbo laikus rasite čia:

Prieš naudojimą būtina perskaityti informacinį lapelį ir pasitarti su veterinarijos gydytoju ar vaistininku.

Sudėtis: 1 ml suspensijos yra: gentamicino (sulfato) – 3 mg A*, tiabendazolio – 40 mg, deksametazono (acetato) – 0,9 mg, pagalbinių medžiagų – iki 1 ml: kietasis parafinas, skystasis parafinas.

* 1 mg A (aktyvumo vienetai miligramais) atitinka 1000 tarptautinių vienetų arba 500 mg iš 600 TV/mg.

Naudojimas: prieš naudojimą suplakti. Vaistą reikia lašinti į ausies kanalą. Išvalius ausį, ant buteliuko reikia užsukti lašintuvą ir, spaudžiant buteliuką, pamažu įlašinti suspensijos. Būtina užpildyti visą ausies kanalą. Po to rekomenduotina švelniai pamasažuoti ausies pagrindą, kad vaistas geriau pasklistų. Vaisto perteklių reikia pašalinti vatos tamponėliu. Sergantiems otoakaroze, tuo pačiu tamponėliu reikia nuvalyti ir ausies kaušelį. Vienu paspaudimu išspaudžiama 0,5 ml vaisto. Reikalingas vaisto kiekis priklauso nuo ausies kanalo dydžio. Gydoma 2 kartus per parą (ryte ir vakare), 7–14 dienų (vidutiniškai 10 d.) Galima naudoti vaikingoms patelėms ir laktacijos metu. 

Apdorojama...