Virbac Aquadent dantų skystis

Skystis šunų ir kačių dantų priežiūrai. Galima įsigyti tik KIKA veterinarijos vaistinėse.
Pakuotė Kaina. Kiekis vnt.

250 ml

12,99 €  

Ksilitolis naikina ėduonį sukeliančias bakterijas Streptococcus mutans ir saugo nuo dantų akmenų susidarymo. Reguliuoja burnos PH. Chlorheksidinas yra plataus poveikio antiseptikas. In vitro gramteigiamus mikroorganizmus preparatas veikia greičiau nei per 5 minutes, šiek tiek silpniau jis veikia gramneigiamus mikroorganizmus. Preparatas daro fungicidinį poveikį Candida albicans. Chlorheksidinas prisijungia prie paviršių, todėl jo baktericidinis ir bakteriostatinis poveikis trunka iki 12 val. Sukurtas veterinarijos gydytojų stomatologų, kad apsaugotų kačių ir šunų dantis nuo apnašų kaupimosi bei panaikintų nemalonų kvapą iš nasrų. Aquadent reikia įpilti į vandenį ir augintinio dantimis bus pasirūpinta kiekvieną kartą jam geriant.

Gamintojas: „VIRBAC S.A.“, Prancūzija.

----------------------------------------------

Šią prekę galite įsigyti tik KIKA parduotuvėse esančiose veterinarijos vaistinėse. Vet. vaistinių sąrašą ir darbo laikus rasite čia:

Prieš naudojimą būtina perskaityti informacinį lapelį. 

Sudėtis: ksilitolis, chlorheksidino gliukonatas.

Naudojimas: rekomenduojama naudoti šunims ir katėms nuo 6 mėnesių amžiaus. Šunims, sveriantiems daugiau kaip 10 kg, išmaišyti 10 ml (du arbatinius šaukštelius) „AquaDent“ 1 litre vandens. Šunims iki 10 kg ar katėms 5 ml (vieną arbatinį šaukštelį) „AquaDent“ išmaišyti į 0,5 litro vandenyje. Paruoštą ir per 24 val. neišgertą turinį būtina pakeisti nauju. 

KLIENTAI, KURIE PIRKO ŠIĄ PREKĘ, TAIP PAT ŽIŪRĖJO

Apdorojama...