Ši elektroninė parduotuvė naudoja slapukus (angl. cookie). Pasirinkta kalba arba sesijos duomenys saugomi juose. Be slapukų el. parduotuvės funkcionalumas yra ribotas. Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Sutinku

Trixie Šuns pavadėlis prie dviračio

Šuns pavadėlis, skirtas naudoti važiuojant dviračiu.
Pakuotė Kaina. Kiekis vnt.

juodas

17,99 €

Laisvalaikis su augintiniu gali būti malonus ne tik pasivaikščiojant, bet ir linksmai riedant dviračiu. Šis puikus pavadėlis skirtas vedžioti šunį važiuojant dviračiu, todėl saugiai galėsite vesti augintinį šalia dviračio ir mėgautis išvažiavimu be jokių rūpesčių.

  • Skirta mažų, vidutinio dydžio ir didelių veislių šunims.
  • Idealu važiuojant dviračiu.
  • Elastinis pavadėlis sušvelnina staigius šuns judesius.
  • Su dideliu karabinu – itin patogu naudotis norint atlaisvinti pavadėlį.
  • Nuėmus tampriąją dalį pavadėlį galima naudoti vedžioti augintinį įprastai.
  • Pavadėlis yra reguliuojamas, todėl gali būti apjuosiamas apie šeimininko krūtinės ląstą – taip abi rankos taps laisvos.
  • Spalva – juoda.

Matmenys: pavadėlio ilgis – 1–2 m, plotis – 25 mm.

Gamintojas: „Trixie“, Vokietija.

Norėdami užtikrinti pavadėlio tvirtumą, sujunkite abi pavadėlio dalis karabinu.

Norėdami išvengti nukritimo nuo dviračio, augintiniui smarkiai timtelėjus pavadėlį, abi pavadėlio dalis sujunkite tik „Velcro“ juosta. Ji atsiklijuos šuniui smarkiau patempus pavadėlį. Atkreipkite dėmesį, kad mažų ir vidutinių veislių šunims „Velcro“ juosta turi būti klijuojama žemiau (rekomenduojama 2–3 cm), dideliems šunims – aukščiau. Patikrinkite sujungimo tvirtumą prieš kelionę. „Velcro“ juostos sujungimas turi atsilaisvinti be didelės jėgos. Jei abi pavadėlio dalis jungiate tik „Velcro“ juosta, nenaudojamą karabiną užkiškite už tvirtinimo gumelės, esančios ant pavadėlio. Taip išvengsite susižalojimo atsilaisvinus abiem pavadėlio dalims.

 

KLIENTAI, KURIE PIRKO ŠIĄ PREKĘ, TAIP PAT ŽIŪRĖJO

Apdorojama...