Ši elektroninė parduotuvė naudoja slapukus (ang. cookie). Pasirinkta kalba arba sesijos duomenys saugomi juose. Be slapukų el. parduotuvės funkcionalumas yra ribotas. Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Sutinku

Trixie Cat Activity Turn Around

Aktyvumą skatinantis žaidimas katėms – stovas su indeliais skanėstams.
Pakuotė Kaina. Kiekis vnt.

22×33×18 cm

-26%
17,97 € 24,29 €

Katės iš prigimties mėgta žaisti. Jos yra puikios stebėtojos ir pamėgdžiotojos, tad gali labai lengvai stebėdamos išmokti įvairių komandų. Tačiau mokydami nepamirškite, jog katės dėmesį sutelkia tik trumpam ir lengvai susierzina. Katė, kuriai sekasi, žaidžia ilgiau, todėl ją reikia motyvuoti. Su žaidimu „Turn Around“ žaiskite trumpai, bet dažnai. Tada katės potyriai bus malonūs ir sėkmingi, o Jums žaisti kartu bus išties smagu.

 • Žaidimą sudaro pagrindas su kuoleliais ir 3 indeliai su dangteliais.
 • Padeda lavinti katės įgūdžius.
 • Stimuliuoja fizinę ir protinę veiklą.
 • Pagaminta iš plastiko.
 • Su gumuotomis kojelėmis, tad neslidinės.
 • Taip pat tinka vyresnėms ar sergančioms katėms.
 • Galima plauti indaplovėje.
 • Kartu pridedama knygelė su patarimais ir gudrybėmis, kaip lavinti augintinį.

Matmenys: 22×33×18 cm.

Gamintojas: „Trixie“, Vokietija.

Naudojimo instrukcija:

 1. Žaisdami pirmą kartą, naudokite vieną indelį (kitus du nuimkite), kad į jį būtų sutelktas visas katės dėmesys. Taip pat nuimkite ir dangtelį.
 2. Į indelį sudėkite skanėstus – katė tai turi matyti ir girdėti. Pirštu apverskite pilną indelį, kad skanėstai iškristų ant pagrindo su kuoleliais. Palaukite, kol katė suras ir suės visus skanėstus. Vėl pripildykite indelį ir leiskite pabandyti pačiai katei.
 3. Jeigu katė nekantri ir greitai pasiduoda, kelis skanėstus paberkite tarp pagrindo kuolelių. Tada katės žaidimas su „Turn Around“ baigsis teigiamomis emocijos. Pertrauka iki kito žaidimo turi būti ilgesnė.
 4. Pradėję naują žaidimą, indelį patys apverskite, kai tik katė bent kiek pabandys apversti indelį.
 5. Pamažu padėkite vis mažiau, kol katė išmoks pati apversti indelį. Dabar galite pridėti ir kitus indelius. Pripildykite juos vieną po kito arba visus kartu (indelių neuždenkite).
 6. Kai katė įgus apversti indelius, galite žaidimą paversti sudėtingesniu. Indelius uždenkite dangteliais su skylutėmis. Įsitikinkite, kad skanėstai yra gana maži ir gali iškristi per dangtelio skylutes!
 7. Į indelius įdėkite pakankamai skanėstų – tikimybė, kad jie iškris kaskart apvertus indelį, turi būti didelė. Katė išmoks lėtai ir tikslingai apversti indėlį. Jeigu iš pradžių katei kelis kartus nepasisektų, vėl jai padėkite.
 8. Po truputį padėkite vis mažiau.

Įspėjimas dėl saugumo: viena ranka tvirtai prilaikykite „Turn Around“, kad žaislas nenuvirstų, jeigu norėdama apversti indelius katė sumanytų užlipti ant stovo.

 

KLIENTAI, KURIE PIRKO ŠIĄ PREKĘ, TAIP PAT ŽIŪRĖJO

Apdorojama...