Ši elektroninė parduotuvė naudoja slapukus (angl. cookie). Pasirinkta kalba arba sesijos duomenys saugomi juose. Be slapukų el. parduotuvės funkcionalumas yra ribotas. Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Sutinku

Plant Therapy pluoštinių bosvelijų eterinis aliejus

Pluoštinių bosvelijų eterinis aliejus.
Pakuotė Kaina. Kiekis vnt.

10 ml

19,99 €

PLANT THERAPY – tai gryni, neskiesti, 100% natūralūs eteriniai aliejai, sukurti pagal aukščiausius standartus tam, kad gerintų ne tik emocinę, bet ir fizinę būklę.

Pluoštinių bosvelijų eterinis aliejus labai vertingas medituojant ir siekiant praskaidrinti mintis. Tūkstančius metų įvairios kultūros pluoštinę bosveliją naudoja dvasinių ceremonijų ir susibūrimų metu. Šis eterinis aliejus kvepia žaluma, mediena, žeme.

Gali padėti gerinti: 

  • imuninę sistemą;
  • odos būklę – skatina odos ląstelių regeneraciją, tinka probleminės odos priežiūrai, esant pigmentinėms dėmėms, randams, strijoms. Neutralizuoja vabzdžių įkandimo vietas.

Gali pasižymėti šiomis savybėmis:

  • raumenis atpalaiduojančiomis;
  • antiseptinėmis;
  • antimikrobinėmis.

Aromato poveikis:

  • harmonizuoja emocinę būseną. Pakelia nuotaiką, skatina dvasinį sąmoningumą, ramina;
  • dezinfekuoja ir valo patalpų orą, naikina bakterijas, virusus ir grybelius;
  • naikina nemalonius kvapus namuose.

*Tinka augintiniams.

Aromatas: saldus, muskuso, sušildantis
Augalų dalys: guma, derva
Ekstrakcija: distiliavimas garais
Kilmės šalis: Indija

Gamintojas: „Plant Therapy“, JAV.

Sudėtis: pluoštinių bosvelijų (lot. Boswellia serrata) aliejus – 100%.

NAUDOJIMAS:
skirta garinti elektriniuose eterinių aliejų garintuvuose ar naudoti ant odos. Norint naudoti ant odos, pirmiausia praskieskite su aliejaus nešikliu (baziniu aliejumi), kad nesukeltumėte odos dirginimo.
Puikiai nuramins toks garinti skirtas mišinys: 4 lašai pluoštinių bosvelijų aliejaus, 3 lašai santalų aliejaus ir lašas kiparisų aliejaus. Sumaišytas su tokiais eteriniais aliejais kaip rutulinių eukaliptų, rozmarinų ir (ar) sibirinių kėnių ir garinamas gali padėti palaikyti lengvą kvėpavimą.

Įspėjamoji informacija: netepkite neskiesto ant odos. Laikykite atokiau nuo vaikų. Jeigu laukiatės arba jus prižiūri medikai, prieš naudodami pasitarkite su gydytoju.

KLIENTAI, KURIE PIRKO ŠIĄ PREKĘ, TAIP PAT ŽIŪRĖJO

Apdorojama...