Ši elektroninė parduotuvė naudoja slapukus (angl. cookie). Pasirinkta kalba arba sesijos duomenys saugomi juose. Be slapukų el. parduotuvės funkcionalumas yra ribotas. Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Sutinku

Plant Therapy Organic Germ Fighter natūralių eterinių aliejų mišinys

Natūralių eterinių aliejų mišinys, galintis padėti apsaugoti nuo virusų.
Pakuotė Kaina. Kiekis vnt.

10 ml

14,99 €

PLANT THERAPY – tai gryni, neskiesti, 100% natūralūs eteriniai aliejai, sukurti pagal aukščiausius standartus tam, kad gerintų ne tik emocinę, bet ir fizinę būklę.

Labai svarbu, kad kūnas gebėtų apsiginti nuo jūsų imuninę sistemą puolančių bakterijų ir virusų. Šis natūralių eterinių aliejų mišinys „Germ Fighter“ sukurtas būtent tam, kad galėtumėte veiksmingai apsiginti nuo galimų išorinių grėsmių jūsų sveikatai. Mišinys palaiko sveiką imuninę sistemą padėdamas organizmui grįžti į natūralią būseną bei atsigauti po sezoninių negalavimų. Tai puiki pagalbinė apsaugos priemonė, padedanti dezinfekuoti ir valyti patalpų orą, naikinti bakterijas, virusus ir grybelius.

Mišinys sudarytas iš šių natūralių eterinių aliejų:

  • citrinų (Lemon);
  • kvapiųjų gvazdikėlių (Clove);
  • rutulinių eukaliptų (Eucalyptus Globulus);
  • kininio cinamono (Cinnamon Cassia);
  • kvapiųjų rozmarinų su 1,8 cineoliu (Rosemary).

*Tinka augintiniams (išskyrus kates).

Gamintojas: „Plant Therapy“, JAV.

NAUDOJIMAS:
prieš tepdami ant odos praskieskite iki 0,5–2%.

Įspėjamoji informacija: netepkite neskiesto ant odos. Laikykite atokiau nuo vaikų. Jeigu laukiatės arba jus prižiūri medikai, prieš naudodami pasitarkite su gydytoju.

KLIENTAI, KURIE PIRKO ŠIĄ PREKĘ, TAIP PAT ŽIŪRĖJO

Apdorojama...