Ši elektroninė parduotuvė naudoja slapukus (angl. cookie). Pasirinkta kalba arba sesijos duomenys saugomi juose. Be slapukų el. parduotuvės funkcionalumas yra ribotas. Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Sutinku

Plant Therapy Germ Fighter pieštukinis eterinių aliejų mišinys

Pieštukinis tepamas eterinių aliejų mišinys, galintis padėti apsaugoti nuo virusų.
Pakuotė Kaina. Kiekis vnt.

10 ml

12,99 €

PLANT THERAPY – tai gryni, neskiesti, 100% natūralūs eteriniai aliejai, sukurti pagal aukščiausius standartus tam, kad gerintų ne tik emocinę, bet ir fizinę būklę.

Labai svarbu, kad kūnas gebėtų apsiginti nuo jūsų imuninę sistemą puolančių bakterijų ir virusų. Šis natūralių eterinių aliejų mišinys „Germ Fighter“ sukurtas būtent tam, kad galėtumėte veiksmingai apsiginti nuo galimų išorinių grėsmių jūsų sveikatai. Mišinys palaiko sveiką imuninę sistemą padėdamas organizmui grįžti į natūralią būseną bei atsigauti po sezoninių negalavimų. Tai puiki pagalbinė apsaugos priemonė, padedanti dezinfekuoti ir valyti patalpų orą, naikinti bakterijas, virusus ir grybelius.

Mišinys sudarytas iš šių eterinių aliejų:

  • citrinų (Lemon);
  • gvazdikų pumpurų (Clove Bud);
  • rutulinių eukaliptų (Eucalyptus Globulus);
  • kininio cinamono (Cinnamon Cassia);
  • kvapiųjų rozmarinų su 1,8 cineolių (Rosemary 1,8-Cineole);
  • 2% frakcionuoto kokosų aliejaus (Fractionated Coconut Carrier Oil).

Paruoštas tepti ant odos, su rutuliniu antgaliu.

*Tinka augintiniams (išskyrus kates).

Gamintojas: „Plant Therapy“, JAV.

NAUDOJIMAS:
tepkite sprandą, riešus arba pėdas.

Įspėjamoji informacija: gali dirginti odą. Prieš naudodami patepkite šiek tiek aliejaus ant dilbio ir palaukite 24 valandas, kad įsitikintumėte, ar priemonė nesukelia nepageidautinos reakcijos. Laikykite atokiau nuo vaikų. Jeigu laukiatės arba jus prižiūri medikai, prieš naudodami pasitarkite su gydytoju. Tik išoriniam naudojimui.

KLIENTAI, KURIE PIRKO ŠIĄ PREKĘ, TAIP PAT ŽIŪRĖJO

Apdorojama...