Ši elektroninė parduotuvė naudoja slapukus (angl. cookie). Pasirinkta kalba arba sesijos duomenys saugomi juose. Be slapukų el. parduotuvės funkcionalumas yra ribotas. Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Sutinku

Plant Therapy A+ Attention KidSafe eterinių aliejų mišinys

Susikaupti padedantis eterinių aliejų mišinys vaikams.
Pakuotė Kaina. Kiekis vnt.

10 ml

19,99 €

PLANT THERAPY pirmieji sukūrė eterinius aliejus, specialiai skirtus naudoti vaikams. Jie pažymėti ženkliuku „KidSafe“. Formulės sudarytos garsaus tarptautinio masto aromaterapijos eksperto Robert Tisserand. Eteriniai aliejai skirti vaikams nuo 2 iki 10 metų. Jie yra 100% gryni ir neskiesti. Eteriniai aliejai sukurti tam, kad galėtų padėti išspręsti įvairias vaikų elgesio ir sveikatos problemas.

Eterinių aliejų mišinys „A+ Attention“ išsiskiria maloniai kvepiančiu bei nuotaiką pakeliančiu aromatu! Sudėtyje esantys eteriniai aliejai ne tik ramina ir subalansuoja mintis, bet ir padeda vaikui sutelkti dėmesį į atliekamą užduotį, susikoncentruoti esant išsiblaškymui.

Mišinys sudarytas iš šių eterinių aliejų:

  • aitriųjų apelsinų (Petitgrain);
  • bergaminių citrinmedžių (Bergamot);
  • atlasinių kedrų (Cedarwood Atlas);
  • greipfrutinių citrinmedžių (Grapefruit Pink);
  • tikrųjų levandų (Lavender);
  • vetiverijų (Vetiver).

*Saugus vaikams.
*Tinka augintiniams.

Gamintojas: „Plant Therapy“, JAV.

NAUDOJIMAS:
5–10 lašų įlašinkite į aromaterapijos inhaliatorių arba 3–6 lašus sumaišykite su baziniu aliejumi ir patepkite vaiko krūtinę ar riešą.

Įspėjamoji informacija: netepkite neskiesto ant odos. Laikykite atokiau nuo vaikų. Jeigu laukiatės arba jus prižiūri medikai, prieš naudodami pasitarkite su gydytoju.

KLIENTAI, KURIE PIRKO ŠIĄ PREKĘ, TAIP PAT ŽIŪRĖJO

Apdorojama...