Ši elektroninė parduotuvė naudoja slapukus (angl. cookie). Pasirinkta kalba arba sesijos duomenys saugomi juose. Be slapukų el. parduotuvės funkcionalumas yra ribotas. Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Sutinku

Laguna Moon bergamočių eterinis aliejus

Bergamočių eterinis aliejus.
Pakuotė Kaina. Kiekis vnt.

10 ml

11,99 €

LAGUNA MOON filosofija byloja, jog grožis sklinda ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus. Sveikas kūnas ir sveika siela susijungia į darnią visumą. Štai kodėl LAGUNA MOON vadovaujasi šūkiu „Tu to nusipelnei. Taigi mes tai pateikiame.“ 

Bergamočių eterinis aliejus gali padėti gerinti: 

  • hormoninę sistemą;
  • odos būklę – gali padėti ją išlaikyti sveiką ir švarią, nuramina odą bei neutralizuoja vabzdžių ir parazitų įkandimo vietas. 

Gali pasižymėti antiparazitinėmis savybėmis.

Aromato poveikis:

  • gali padėti sukoncentruoti dėmesį;
  • veikia kaip afrodiziakas;
  • ramina, tad puikiai tinka emocinei būsenai stabilizuoti stresinių situacijų metu, esant nerimui, nemigai. Pakelia nuotaiką;
  • dezinfekuoja ir valo patalpų orą, naikina bakterijas ir virusus;
  • naikina nemalonius kvapus namuose.

*Vengti tiesioginio kontakto su natūralia ir dirbtine saulės šviesa 12 val. po panaudojimo.
*Tinka augintiniams.

Aromatas: saldus, vaisinis
Augalų dalys: žievelės
Ekstrakcija: spaudimo metodu
Kilmės šalis: Italija

Gamintojas: „Laguna Moon“, Kinija.

Sudėtis: bergaminių citrinmedžių (lot. Citrus bergamia) aliejus.

Naudojimo instrukcija: skirta garinti elektriniuose eterinių aliejų garintuvuose ar naudoti ant odos. Aromatui skleisti. Norint naudoti ant odos, pirmiausia praskieskite su aliejaus nešikliu (baziniu aliejumi), kad nesukeltumėte odos dirginimo. Informaciją apie eterinių aliejų naudojimą rasite www.lagunamoon.com.

Įspėjamoji informacija: tik išoriniam naudojimui. Laikyti atokiai nuo ugnies, tiesioginių saulės spindulių ir šilumos šaltinių. Venkite kontakto su akimis. Nutraukite naudojimą, jei įvyko sudirginimas. Saugoti nuo vaikų. Jei esate nėščia ar žindote, prieš pradedant naudoti pasikonsultuokite su savo gydytoju.

Apdorojama...