Ši elektroninė parduotuvė naudoja slapukus (angl. cookie). Pasirinkta kalba arba sesijos duomenys saugomi juose. Be slapukų el. parduotuvės funkcionalumas yra ribotas. Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Sutinku

Ladybel Lady Soyance šampūnas

Šampūnas su argano aliejumi, skirtas šunims ir katėms.
Pakuotė Kaina. Kiekis vnt.

1 l

60,59 €

LADYBEL yra seniausia Prancūzijoje gyvūnų kosmetikos gamintoja. Priemonės sukurtos naudojant šaltinio vandenį bei natūralias medžiagas, papildytas vitaminais ir mineralinėmis medžiagomis iš gamtos. Profesionalų vertinamą aukštos kokybės kosmetiką LADYBEL rekomenduojama naudoti kasdieninei gyvūnų priežiūrai namuose, šunų ir kačių kirpyklose, veislynuose, taip pat – ruošiant augintinius parodoms.

„Ladybel Lady Soyance“ – itin maitinantis šampūnas, kuriame gausu natūralių aktyviųjų komponentų, kurie apsaugo ir intensyviai maitina. 

  • Su argano aliejumi.
  • Aktyvieji komponentai Omega-6 ir 9 bei vitaminas E apsaugo ir intensyviai maitina kailį, taip pat suteikia švelnumo ir spindesio. 
  • Padeda kailiui tapti lygiu ir švytinčiu. 
  • Tinka visų veislių šunims bei katėms su išsausėjusiu, trapiu, silpnu ar lūžinėjančiu kailiu. 

Pagaminta Prancūzijoje. 

Sudėtis: Agents Tensioactifs, Agents Conditionneurs, Huile D'argan Biologique, Colorant & Conservateur Alimentaire, Parfum.

Naudojimo instrukcija:
naudokite atskiestą santykiu: 1 dalis produkto 1 ir 11 dalių karšto vandens. Kruopščiai sudrėkinkite kailį šiltu vandeniu ir užtepkite šampūno, masažuokite, kol įsigers. Nuskalaukite. Pakartokite, palikite 3 minutėms. Kruopščiai išskalaukite.

Įspėjamoji informacija: gali sukelti sunkų akių ir odos dirginimą. 

KLIENTAI, KURIE PIRKO ŠIĄ PREKĘ, TAIP PAT ŽIŪRĖJO

Apdorojama...