Ši elektroninė parduotuvė naudoja slapukus (angl. cookie). Pasirinkta kalba arba sesijos duomenys saugomi juose. Be slapukų el. parduotuvės funkcionalumas yra ribotas. Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Sutinku

Ladybel Jojoba Magic purškiklis

Purškiklis su simonsijų aliejumi šunims ir katėms.
Pakuotė Kaina. Kiekis vnt.

300 ml

27,59 €

LADYBEL yra seniausia Prancūzijoje gyvūnų kosmetikos gamintoja. Priemonės sukurtos naudojant šaltinio vandenį bei natūralias medžiagas, papildytas vitaminais ir mineralinėmis medžiagomis iš gamtos. Profesionalų vertinamą aukštos kokybės kosmetiką LADYBEL rekomenduojama naudoti kasdieninei gyvūnų priežiūrai namuose, šunų ir kačių kirpyklose, veislynuose, taip pat – ruošiant augintinius parodoms.

„Ladybel Jojoba Magic“ – purškiklis su simonsijų aliejumi, specialiai sukurtas šunims ir katėms.

  • Apsaugo spalvą, dezodoruoja.
  • Palengvina šukavimą, skatina kailio augimą ir ataugimą.
  • Suteikia kailiui švelnumo, minkštumo ir blizgesio.
  • Apsaugo kailį nuo vėlimosi ir lūžinėjimo.
  • Priemonė nepalieka lipnių likučių ant kailio, todėl ją galima naudoti tiek prieš parodas, tiek reguliariai priežiūrai ilgo kailio katėms ir šunims. 

Pagaminta Prancūzijoje.

Sudėtis: Butane, Isododécane, Alcohol Denat, Heptane, Propane, Isobutane, Ethylhexyl Palmitate, Paraffinum Liquidum, Parfum, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Lanolin Alcohol, PEG/PPG-22/24 Dimethicone, Tocopherol, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Citral, Coumarin, Eugenol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool.

Naudojimo instrukcija:
purkškite ant kailio 20 cm atstumu. Kruopščiai iššukuokite kailį, kad priemonė įsigertų ir sušvelnintų jį. Priemonę naudokite vieną ar du kartus per savaitę. 

Įspėjamoji informacija: gali sukelti sunkų akių ir odos dirginimą. Itin degi priemonė. Slėgis talpoje: gali sprogti kaitinamas. Gali sukelti mieguistumą ar galvos svaigimą. Toksiška vandens organizmams su ilgalaikiu poveikiu. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto pakuotę ar etiketę. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti atokiau nuo karščio, karštų paviršių, kibirkščių, atviros liepsnos ir kitų uždegimo šaltinių. Įpakavimo likučius ir talpą utilizuokite pagal toje vietovėje galiojančias taisykles. Nerūkykite ir nepurkškite prie atviros liepsnos ar kitų uždegimo šaltinių. Po naudojimo nepradurkite ir nedeginkite. Dėvėti apsaugines pirštines, apsauginius drabužius, akių apsaugą, veido apsaugą. Saugokite nuo tiesioginių saulės spindulių. Nelaikykite aukštesnėje nei 50°C/122°F temperatūroje.

KLIENTAI, KURIE PIRKO ŠIĄ PREKĘ, TAIP PAT ŽIŪRĖJO

Apdorojama...