JR Farm Rodents Vegetables

Graužikų pašaro papildas – daržovių mišinys.
Pakuotė Kaina. Kiekis vnt.

150 g

2,19 €

JR FARM – tai aukščiausios kokybės natūralūs produktai graužikams. Gamintojai produkcijai gaminti daugiausia naudoja žaliavas iš vietinio ūkio, todėl gali užtikrinti natūralumą, šviežumą ir kokybę. JR FARM turi sertifikatus, patvirtinančius gaminių saugumą ir ypač aukštą kokybę. Gamintojų tikslas, kad graužikų pašarai bei skanėstai būtų visaverčiai, subalansuoti ir svarbiausia – sveiki. Atraskite natūralų maistą graužikams su JR FARM!

„JR Farm Rodents Vegetables“ – tai aukštos kokybės pašaro papildas, kurį sudaro morkos, kukurūzai, petražolės ir dribsniai. Turtingas daržovių mišinys skirtas įvairių rūšių graužikams. Pagardinkite savo augintinio pašarą šiuo natūraliu, išskirtinio skonio pašaro papildu.

  • 100 proc. natūralūs produktai.
  • Be jokių konservantų, dažiklių ir skonio stipriklių.
  • Pašaro pagrindą sudaro morkos ir kukurūzai. Šiuose natūraliuose džiovintuose produktuose yra visų gyvybiškai svarbių medžiagų, vitaminų ir mineralų, būtinų sveikam suaugusio augintinio gyvenimui palaikyti.
  • Pagardinta petražolėmis – vitamino C šaltiniu, stiprinančiu augintinio imuninę sistemą. Tokiame įprastame žalumyne kaip petražolė vitamino C yra keturis kartus daugiau nei citrinoje.
  • Skirta įvairiems graužikams. Ypač tinka jūrų kiaulytėms!

Gamintojas: „JR Farm“, Vokietija.

Sudėtis: morkos (50 %), kukurūzai (42 %), dribsniai, petražolės (8 %).

Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai – 7,3 %, neapdoroti aliejai ir riebalai – 2,8 %, žalia ląsteliena – 11,7 %, žali pelenai – 4,1 %.

Šėrimo rekomendacijos:

duoti kaip pašaro papildą atsižvelgiant į gyvūno dydį, iki 2 šaukštelių per dieną, atskirai arba sumaišius su pagrindiniu pašaru.

KLIENTAI, KURIE PIRKO ŠIĄ PREKĘ, TAIP PAT ŽIŪRĖJO

Apdorojama...