JR Farm Fruity Dream

Graužikų pašaro papildas – atogrąžų vaisių ir riešutų mišinys.
Pakuotė Kaina. Kiekis vnt.

200 g

2,39 €

JR FARM – tai aukščiausios kokybės natūralūs produktai graužikams. Gamintojai produkcijai gaminti daugiausia naudoja žaliavas iš vietinio ūkio, todėl gali užtikrinti natūralumą, šviežumą ir kokybę. JR FARM turi sertifikatus, patvirtinančius gaminių saugumą ir ypač aukštą kokybę. Gamintojų tikslas, kad graužikų pašarai bei skanėstai būtų visaverčiai, subalansuoti ir svarbiausia – sveiki. Atraskite natūralų maistą graužikams su JR FARM!

„JR Farm Fruity Dream“ – tai aukštos kokybės pašaro papildas, kurį sudaro atogrąžų vaisiai ir riešutai. Egzotiškų vaisių ir maistingų riešutų mišinys skirtas įvairių rūšių graužikams, išskyrus degu, nykštukinius žiurkėnus ir smiltpeles. Pagardinkite savo augintinio pašarą šiuo natūraliu, išskirtinio skonio pašaro papildu.

  • 100 proc. natūralūs produktai.
  • Be jokių konservantų ir skonio stipriklių.
  • Pašaro papildą sudaro įvairūs atogrąžų vaisiai: bananų skiltelės, aromatingi abrikosų ir ananasų gabaliukai. Šiuose natūraliuose džiovintuose produktuose yra visų gyvybiškai svarbių medžiagų, vitaminų ir mineralų, būtinų sveikam suaugusio augintinio gyvenimui palaikyti.
  • Pagardinta graikiniais ir lazdyno riešutais. Riešutai – baltymų ir augalinės kilmės šaltinis, suteikiantis augintinio organizmui vertingų vitaminų, mineralų ir skaidulinių medžiagų.
  • Skirta visiems graužikams ir nykštukiniams triušiams, išskyrus degu, nykštukinius žiurkėnus ir smiltpeles.

Gamintojas: „JR Farm“, Vokietija.

Sudėtis: ekstruduoti kukurūzų miltai, kukurūzų dribsniai, džiovintos saldžiosios ceratonijos, kukurūzai, žemės riešutai, žirniai, bananai, saulėgrąžų sėklos, ananasai (1,2 %), graikiniai riešutai (1 %), lazdynų riešutai, abrikosai.

Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai – 11,2 %, neapdoroti aliejai ir riebalai – 10,5 %, žalia ląsteliena – 7,2 %, žali pelenai – 2 %.

Jusliniai priedai-dažikliai: (E102, E124, E131).

Šėrimo rekomendacijos:

atsižvelgiant į gyvūno dydį, duoti iki 5 šaukštelių per dieną, atskirai arba sumaišius su pagrindiniu pašaru. Duoti kaip pašaro papildą.

KLIENTAI, KURIE PIRKO ŠIĄ PREKĘ, TAIP PAT ŽIŪRĖJO

Apdorojama...