JR Farm Chinchillas Special

Specialus šinšilų pašaro papildas su įvairiomis žolėmis, erškėtuogėmis ir rožių žiedlapiais.
Pakuotė Kaina. Kiekis vnt.

500 g

5,39 €

JR FARM – tai aukščiausios kokybės natūralūs produktai graužikams. Gamintojai produkcijai gaminti daugiausia naudoja žaliavas iš vietinio ūkio, todėl gali užtikrinti natūralumą, šviežumą ir kokybę. JR FARM turi sertifikatus, patvirtinančius gaminių saugumą ir ypač aukštą kokybę. Gamintojų tikslas, kad graužikų pašarai bei skanėstai būtų visaverčiai, subalansuoti ir svarbiausia – sveiki. Atraskite natūralų maistą graužikams su JR FARM!

„JR Farm Chinchillas Special“ – tai aukštos kokybės pašaro papildas, sudarytas iš įvairių žolių, kuriose ypač gausu virškinimui naudingos ląstelienos. Taip pat šis pašaro papildas papildytas erškėtuogėmis ir rožių žiedlapiais. Šis pašaro papildas specialiai sukurtas šinšiloms, tad atitinka visus šių graužikų mitybos poreikius. Pagardinkite savo augintinio pašarą šiuo natūraliu, išskirtiniu pašaro papildu.

  • 100 proc. natūralūs produktai.
  • Be jokių konservantų, dažiklių ir skonio stipriklių.
  • Pašaro papildą sudaro įvairių žolių granulės. Tai maistas, kuriame yra itin daug ląstelienos, būtinos geram virškinimui.
  • Pagardinta erškėtuogėmis – vitamino C šaltiniu, stiprinančiu augintinio imuninę sistemą.
  • Su rožių žiedlapiais – itin prabangu!
  • Skirta šinšiloms.

Gamintojas: „JR Farm“, Vokietija.

Sudėtis: erškėtuogės (15 %), motiejukai, dilgėlės, paprastosios šunažolės, morkos (11 %), pievinės miglės, gysločiai, raudonieji dobilai, tikrieji eraičinai, švelniosios rasakilos, rožių žiedai (1,5 %).

Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai – 10,9 %, neapdoroti aliejai ir riebalai – 2,7 %, žalia ląsteliena – 26,5 %, žali pelenai – 8,5 %.

Šėrimo rekomendacijos:

duoti 2–4 šaukštelius per dieną atsižvelgiant į gyvūno dydį, atskirai arba sumaišius su pagrindiniu pašaru.

KLIENTAI, KURIE PIRKO ŠIĄ PREKĘ, TAIP PAT ŽIŪRĖJO

Apdorojama...