Ši elektroninė parduotuvė naudoja slapukus (angl. cookie). Pasirinkta kalba arba sesijos duomenys saugomi juose. Be slapukų el. parduotuvės funkcionalumas yra ribotas. Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Sutinku

Josera JosiCat Beef

SUMAŽINTA KAINA. TIK INTERNETU! Visavertis subalansuotas sausas pašaras su jautiena suaugusioms katėms.
Pakuotė Kaina. Kiekis vnt.

10 kg

21,48 €

18 kg

48,05 €

KIKA parduotuvėse šiais pašarais neprekiaujama.

„Josera JosiCat Beef“ – Premium klasės visavertis sausas pašaras su jautiena, skirtas suaugusioms katėms.

  • Išskirtinis pašaras su gardžia jautiena.
  • Sudėtyje nėra dirbtinių dažiklių, skonio stipriklių ar konservantų.
  • Be sojos, cukraus, pieno produktų.
  • Skirta suaugusioms katėms, gyvenančioms tiek lauke, tiek namuose.

Gamintojas: „Josera“, Vokietija.

Sudėtis: kruopos, mėsa ir gyvuliniai subproduktai (jautienos – 4 %), aliejus ir riebalai, augaliniai subproduktai, mineralai.

Sudėties analizė: žalieji proteinai – 27,5 %, riebalai – 9,0 %, žalia ląsteliena – 2,6 %, žalieji pelenai – 7,6 %, kalcis – 1,55 %, fosforas – 1,10 %.

Priedai/1 kg: vit. A – 15000 TV (tarptautiniai vienetai), vit. D3 – 1500 TV, vit. E – 100 mg (alfa-Tokoferolio acetatas), taurino – 1000 mg, varis – 15 mg (amino rūgščių hidratų vario chelatai); varis – 10 mg (vario sulfatas, pentahidratas).

 

Šėrimo rekomendacijos:

per dieną rekomenduojama duoti 20–25 g pašaro kilogramui kūno svorio, normą padalinant dviem šėrimams. Prašome atminti, kad rekomenduojamos normos yra tik apytikslės ir turi būti koreguojamos atsižvelgiant į katės aktyvumą. Stebėkite, kad katė visada turėtų šviežio geriamo vandens ir kad dubenėlis su vandeniu būtų padėtas maždaug už 2 metrų nuo dubenėlio su pašaru.

 

Apdorojama...