Ši elektroninė parduotuvė naudoja slapukus (angl. cookie). Pasirinkta kalba arba sesijos duomenys saugomi juose. Be slapukų el. parduotuvės funkcionalumas yra ribotas. Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Sutinku

Turite klausimų? Skambinkite!
8 700 66066

Chris Christensen Day To Day rinkinys

Šunų ir kačių kailio priežiūros rinkinys. 4 priemonės.
Pakuotė Kaina. Kiekis vnt.

4 vnt.

-30%
11,19 € 15,99 €

Šį specialų kailio priežiūros rinkinį, kuris tinka ir šunims, ir katėms, sudaro: šampūnas, kondicionierius, apimtį didinanti priemonė ir nenuplaunamas kondicionierius.

  • „Day to Day“ šunų ir kačių šampūnas. Švelniai valo nešvarumus, intensyviai drėkina gyvūno kailį ir odą. Suteikia sveiko žvilgesio ir apimties. Jo sudėtyje yra vitamino E, natūralių augalinių ekstraktų, kurie padeda palaikyti gerą kailio būklę. Pakankamai švelnus, tad tinka naudoti kiekvieną dieną. Rekomenduojama naudoti tarp kailio spalvą ryškinančių procedūrų su kitomis „Chris Christensen“ priemonėmis. Skiedžiamas santykiu 8:1.
  • „Day to Day“ šunų ir kačių kondicionierius. Tai priemonė, kuri intensyviai drėkina gyvūno kailį ir odą. Kondicionierius papildytas natūraliais augaliniais ekstraktais. Suteikia kailiui sveiką žvilgesį, jį sušvelnina ir minkština. Kailis tampa lengviau iššukuojamas, formuojamas, sumažėja sąvėlų formavimasis. Specialiai sukurtas nualintam šunų ir kačių kailiui. Padeda išsaugoti ryškią šuns kailio spalvą ir mažina šėrimąsi. Rekomenduojama naudoti tarp kailio spalvą ryškinančių procedūrų su kitomis „Chris Christensen“ priemonėmis. Skiedžiamas santykiu 8:1.
  • „Thick N Thicker“ – apimtį didinanti priemonė, tinkanti visų tipų kailiui. Dėl tankios putų konsistencijos ypač lengvai pasiskirsto po visą kailį nuo šaknų iki pačių galiukų. Priemonė papildo kailį naudingais mažos molekulinės masės baltymais, atgaivina ir apsaugo nusilpusius, išsišakojusius plaukus. Natūraliai stiprina ir pastorina plonus plaukus bei suteikia jiems stulbinančio purumo. Kailio apimtį padidina net iki 3 kartų.
  • „Ice On Ice“ – nenuplaunamas kondicionierius, suteikiantis kailiui ypatingo žvilgesio, apsaugantis nuo žalingų saulės spindulių, kurie sausina ir alina kailį. Naudojant šią priemonę kailis tampa ypač švelnus ir lengvai šukuojamas. Kondicionierius padeda palaikyti drėgmę bei suteikia apsaugą nuo purvo, dulkių, šlapimo ir kitų teršalų.

Gamintojas: „Chris Christensen“, JAV.

Apdorojama...