Chris Christensen Black On Black rinkinys

Tamsių atspalvių kailio priežiūros rinkinys. 4 priemonės.
Pakuotė Kaina. Kiekis vnt.

4 vnt.

14,45 €

Tai rinkinys, kuris visapusiškai puoselėja tamsių atspalvių kailį. Jį sudaro keturios skirtingos priemonės: šampūnas, skalavimo priemonė, tankumo suteikiantis purškiklis ir nenuplaunamas kondicionierius.

  • „Black On Black“ – šampūnas, ne tik efektyviai pašalinantis riebalus ir nešvarumus, bet ir suintensyvinantis tamsią kailio spalvą, ją atgaivinantis. Kailiui suteikia nepriekaištingą išvaizdą ir sveiko žvilgesio. Padeda suvienodinti ir patamsinti nuo saulės išblukusią kailio spalvą. Priemonė specialiai sukurta tamsių atspalvių kailiui – rudam, tamsiai rudam ir juodam. Pašalina rausvą kailio atspalvį. Nedirgina odos.
  • „After U Bathe“ – skalavimo skystis, skirtas naudoti išmaudžius gyvūną. Pašalina šampūno likučius ir apsaugo kailį. Išskalavus šia priemone kailį jis tampa lengvai iššukuojamas ir pastebimai greičiau džiūsta. Padeda palaikyti reikiamą kailio drėgmės balansą. Sudėtyje nėra parafino ir vaško. Tinka visiems kailio tipams.
  • „Thick N Thicker“ – apimtį didinanti priemonė, tinkanti visų tipų kailiui. Dėl tankios putų konsistencijos ypač lengvai pasiskirsto po visą kailį nuo šaknų iki pačių galiukų. Priemonė papildo kailį naudingais mažos molekulinės masės baltymais, atgaivina ir apsaugo nusilpusius, išsišakojusius plaukus. Natūraliai stiprina ir pastorina plonus plaukus bei suteikia jiems stulbinančio purumo. Kailio apimtį padidina net iki 3 kartų.
  • „Ice On Ice“ – nenuplaunamas kondicionierius, suteikiantis kailiui ypatingo žvilgesio, apsaugantis nuo žalingų saulės spindulių, kurie sausina ir alina kailį. Naudojant šią priemonę kailis tampa ypač švelnus ir lengvai šukuojamas. Kondicionierius padeda palaikyti drėgmę bei suteikia apsaugą nuo purvo, dulkių, šlapimo ir kitų teršalų.

Gamintojas: „Chris Christensen“, JAV.

KLIENTAI, KURIE PIRKO ŠIĄ PREKĘ, TAIP PAT ŽIŪRĖJO

Apdorojama...