Ši elektroninė parduotuvė naudoja slapukus (angl. cookie). Pasirinkta kalba arba sesijos duomenys saugomi juose. Be slapukų el. parduotuvės funkcionalumas yra ribotas. Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Sutinku

Beaphar Stop It Exterier Crystals

Gelio konsistencijos priemonė katėms ir šunims atbaidyti. Naudoti lauke.
Pakuotė Kaina. Kiekis vnt.

480 g

8,99 €

„Beaphar Stop It Exterier Crystals“ – priemonė katėms ir šunims atbaidyti. Tai idealus produktas augintinio dresūrai, jis pripratins jūsų šunį arba katę laikytis toliau nuo tų vietų, kur jų buvimas nepageidaujamas. 

  • Skleidžia katėms ir šunims nemalonų kvapą. 
  • Skirta naudoti siekiant gyvūną atbaidyti nuo tų vietų, kur jų buvimas nepageidaujamas.
  • Padeda išvengti gyvūnų sukeliamų problemų lauke.
  • Gelio konsistencijos.
  • Skirta naudoti paviršiams, kuriuos norite apsaugoti nuo gyvūnų (pvz., gėlynus).

Gamintojas: „Beaphar“, Nyderlandai.

Naudojimas:

atidarykite buteliuką ir išspauskite nedidelį kiekį gelio kas 60–90 cm ant paviršiaus, kurį norite apsaugoti nuo gyvūnų.

Įspėjamoji informacija: po naudojimo ir kontakto su oda kruopščiai nusiplaukite rankas. Netepkite ant gyvūnų ir augalų. Sudėtyje yra citronelalio, geraniolio, citronelolio. Galimos alerginės reakcijos ir organizmo individualus jautrumas preparato komponentams. 

Laikymo sąlygos: laikykite sandariai uždarytoje gamyklinėje pakuotėje tamsioje ir vėsioje vietoje, ne aukštesnėje nei 25°C temperatūroje. Laikykite vaikams neprieinamoje vietoje. Skirta tik gyvūnams. Naudokite lauke. 

 

KLIENTAI, KURIE PIRKO ŠIĄ PREKĘ, TAIP PAT ŽIŪRĖJO

Apdorojama...