Beaphar antkaklis

Antkaklis nuo blusų ir erkių šunims. Ilgis – 65 cm. Galima įsigyti tik KIKA veterinarijos vaistinėse.
Pakuotė Kaina. Kiekis vnt.

65 cm

3,49 €  

Antiparazitinis šunų antkaklis nuo erkių ir blusų. Antkakliai – labai patogios, lengvai naudojamos ir efektyvios priemonės nuo išorinių parazitų.

  • Šunims nuo 6 mėn. amžiaus.
  • Nužudo parazitus ir apsaugo nuo pakartotinio užsikrėtimo blusomis ir erkėmis.
  • Veiksmingas 5 mėn.
  • Nenaudoti sergantiems, sveikstantiems gyvūnams, padidėjus jautrumui, esant kepenų funkcijų sutrikimams, žindančioms kalėms ir jaunesniems kaip 6 mėn. amžiaus šuniukams.
  • Atsparus vandeniui.
  • Antkaklio ilgis – 65 cm.

Gamintojas: „Beaphar“, Nyderlandai.

Registro žymuo: LT/2/03/1577/001
----------------------------------------------
Šią prekę galite įsigyti tik KIKA parduotuvėse esančiose veterinarijos vaistinėse. Vet. vaistinių sąrašą ir darbo laikus rasite čia:

Prieš naudojimą būtina perskaityti informacinį lapelį.

Sudėtis: antkaklyje yra: veikliosios medžiagos: diazinono (92 %) – 16,4 %. Pagalbinės medžiagos: polivinilchloridas, di-(2-etilheksil)ftalatas, di-izobutilftalatas, bario lauratas, kalcio stearatas, cinko stearatas, epoksidintas sojų pupelių aliejus, stearino rūgštis, kalcio karbonatas, titano oksidas, suodžiai.

Naudojimas: tik išoriniam naudojimui. Prakirpus pakelį ir išėmus antkaklį, jį reikia užsegti gyvūnui ant kaklo taip, kad neveržtų ir nesmuktų. Augančiam gyvūnui dirželį būtina nuolat atlaisvinti. Jei dirželis per ilgas, nereikalingą jo dalį patartina nukirpti, tačiau būtina atsižvelgti į galimą gyvūno augimą. Atsiradus odos dirginimo požymiams, dirželį būtina nedelsiant nuimti. Antkaklis nuo ektoparazitų saugo 6 mėn. Negalima leisti su antkakliu žaisti vaikams, apsauginį pakelį galima atplėšti tik prieš naudojimą. Naudotą antkaklį būtina saugiai išmesti į šiukšlių konteinerį.

KLIENTAI, KURIE PIRKO ŠIĄ PREKĘ, TAIP PAT ŽIŪRĖJO

Apdorojama...