Bayer Foresto antkaklis

Antiparazitinis antkaklis šunims, sveriantiems daugiau kaip 8 kg. Ilgis – 70 cm. Galima įsigyti tik KIKA veterinarijos vaistinėse.
Pakuotė Kaina. Kiekis vnt.

1 vnt., 4,5 g + 2,03 g

-10%
37,75 € 41,95 €  

Užsikrėtusiems blusomis šunims gydyti (Ctenocephalides felis) ir nuo pakartotinio užsikrėtimo apsaugoti (Ctenocephalides felis, C. canis) 7–8 mėn. Vaistas apsaugo nuo blusų lervų vystymosi gyvūno aplinkoje 8 mėnesius. Foresto gali būti naudojamas kaip blusų sukelto alerginio dermatito (BAD) gydymo strategijos dalis. Vaistas erkes 8 mėnesius veikia akaricidiškai (nužudo) (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sangvineus, Dermacentor reticulatus) ir atbaidančiai (neleidžia maitintis) (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus). Jis veikia lervas, nimfas ir suaugusias erkes. Dar prieš gydymą ant šuns buvusios erkės ir užsegus antkaklį gali nežūti dar 48 val., o likti prisitvirtinusios ir būti matomos. Tokias erkes rekomenduotina ištraukti prieš užsegant antkaklį. Apsauga nuo erkių prasideda per dvi dienas po antkaklio užsegimo. Vaistas netiesiogiai apsaugo nuo Rhipicephalus sanguineus pernešamų Babesia canis vogeli ir Erlichia canis patogenų pernešimo ir tokiu būdu 7 mėn. sumažėja rizika susirgti šunų babezioze ir erlichioze. Užsikrėtusiems plaukagraužiais (Trichodectes canis) šunims gydyti. Geriausia, jeigu antkaklis segamas pačioje blusų ir erkių sezono pradžioje.

Gamintojas: „KVP Pharma + Veterinär Produkte GmbH“, Vokietija.

Registro žymuo: LT/2/11/2076/001
----------------------------------------------

Šią prekę galite įsigyti tik KIKA parduotuvėse esančiose veterinarijos vaistinėse. Vet. vaistinių sąrašą ir darbo laikus rasite čia:

Prieš naudojimą būtina perskaityti informacinį lapelį. 

Sudėtis: viename 70 cm ilgio (45 g) antkaklyje yra: veikliųjų medžiagų: imidakloprido – 4,5 g, flumetrino – 2,03 g; pagalbinių medžiagų: titano dioksido (E 171), juodojo geležies oksido (E 172), dibutiladipatas, propilenglikolio dikaprilokapratas, epoksidintas sojų aliejus, stearino rūgštis, polivinilchloridas.

Naudojimas: naudoti ant odos. Vieną antkaklį reikia užsegti ant kaklo vienam gyvūnui. Šunims, sveriantiems daugiau nei 8 kg, segamas vienas 70 cm ilgio antkaklis. Tik išoriniam naudojimui. Antkaklį iš sandaraus maišelio reikia išimti tik prieš naudojimą. Išvynioti antkaklį ir įsitikinti, kad vidinėje jo pusėje nėra plastikinių jungčių likučių. Apjuosti antkakliu gyvūno kaklą neveržiant (tarp antkaklio ir kaklo turi likti dviejų pirštų pločio tarpas). Likusį galą reikia perkišti per kilpelę ir nukirpti, kad liktų 2 cm galiukas.
Antkaklis turi būti segimas nuolat 8 mėn. ir nusegamas pasibaigus gydymo laikotarpiui. Periodiškai reikia tikrinti ir prireikus koreguoti antkaklio dydį, ypatingai greitai augantiems šuniukams.

 

KLIENTAI, KURIE PIRKO ŠIĄ PREKĘ, TAIP PAT ŽIŪRĖJO

Apdorojama...