Ši elektroninė parduotuvė naudoja slapukus (angl. cookie). Pasirinkta kalba arba sesijos duomenys saugomi juose. Be slapukų el. parduotuvės funkcionalumas yra ribotas. Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Sutinku

Ataxxa lašai 4-10 kg šunims

VET. Lašai pipetėmis nuo blusų ir erkių šunims nuo 4 iki 10 kg
Pakuotė Kaina. Kiekis vnt.

4 vnt. *VET*

-10%
28,76 € 31,96 €

Šis „Ataxxa“ užlašinamasis tirpalas nuo blusų ir erkių skirtas šunims, sveriantiems 4–10 kg.

  • Šunims, užsikrėtusiems blusomis (Ctenocephalides felis), gydyti ir užsikrėtimo profilaktikai. Ant šunų esančios blusos žūsta per vieną dieną po gydymo. Vienas gydymas apsaugo nuo užsikrėtimo blusomis keturias savaites.
  • Vaistą galima naudoti kaip dalį gydymo schemos šunims, sergantiems blusų sukeltu alerginiu dermatitu. 
  • Vaistas sukelia išliekantį akaricidinį poveikį, todėl apsaugo nuo užsikrėtimo erkėmis (keturias savaites nuo Rhipicephalus sanguineus ir Ixodes ricinus, ir tris savaites nuo Dermacentor reticulatus). Praėjus 2 dienoms po gydymo, ant šuns jau esančios erkės gali nežūti, o prisitvirtinti ir būti matomos. Dėl to rekomenduojama gydymo metu pašalinti ant šuns jau esančias erkes, kad jos neprisitvirtintų ir nepradėtų siurbti kraujo.

Gamintojas: „KRKA“, Slovėnija.

Registro žymuo: LT/2/15/2309/006
----------------------------------------------
Vet. vaistinių sąrašą ir darbo laikus rasite čia:

Prieš naudojimą būtina perskaityti informacinį lapelį ir pasitarti su veterinarijos gydytoju ar vaistininku.

Sudėtis: kiekvienoje 1,0 ml pipetėje yra: veikliųjų medžiagų: permetrino 500,0 mg; imidakloprido 100,0 mg; pagalbinės medžiagos: butilhidroksitolueno (E321) 1 mg.

Naudojimas:

rekomenduojama minimali dozė yra: 10 mg/kg kūno svorio imidakloprido ir 50 mg/kg kūno svorio permetrino. Atsižvelgiant į šuns kūno svorį, išoriškai ant odos lašinamos informaciniame lapelyje nurodytos dozės.

Naudojimo metodas: iš pakuotės reikia išimti vieną pipetę. Pipetę reikia laikyti vertikaliai. Pabarbenti per siaurąjį pipetės galą, kad visas pipetės turinys patektų į pagrindinę pipetės dalį, pasukti ir nuimti dangtelį. Dangtelį reikia apversti ir kitu galu vėl uždėti ant pipetės. Dangtelį reikia pastumti ir pasukti, kad būtų pradurta apsauginė plėvelė, ir nuimti nuo pipetės.

KLIENTAI, KURIE PIRKO ŠIĄ PREKĘ, TAIP PAT ŽIŪRĖJO

Apdorojama...