Ši elektroninė parduotuvė naudoja slapukus (angl. cookie). Pasirinkta kalba arba sesijos duomenys saugomi juose. Be slapukų el. parduotuvės funkcionalumas yra ribotas. Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Sutinku

Aquael Midikani 800 filtras

Išorinis filtras akvariumams iki 250 litrų.
Pakuotė Kaina. Kiekis vnt.

120-250 l *SPEC.

89,99 €

„Aquael Midikani 800“ yra kanistrinis filtras, skirtas iki 250 litrų talpos akvariumo vandeniui filtruoti. Jis pasižymi tradicinių kanistrinių filtrų privalumais, pavyzdžiui, dideliu našumu, didele filtro talpyklų talpa, universalumu ir galimybe naudoti skirtingas filtrų kasetes, taip pat vidinių filtrų savybėmis, pavyzdžiui, paprastu dizainu ir montavimo paprastumu.

  • Filtre yra siurblys, jungiamieji vamzdžiai ir žarnos, sandari talpykla su sklendėmis ir krepšeliais filtro kasetėms.
  • Siurblys nėra didelis ir montuojamas filtro išorėje.
  • Jis gali išsiurbti iki 800 litrų vandens per valandą tiesiai į filtro kamerą, o faktinis filtravimo pajėgumas yra 650 litrų per valandą.
  • Filtre yra filtro talpykla su keturiais krepšeliais, kurių bendra talpa yra 6,8 litrų. Krepšeliai užpildyti kempine, neaustine medžiaga, ceolitu ir keramika.
  • Paprastas filtro dizainas užtikrina gerą funkcionalumą, apsaugą nuo užsikimšimo purvu ir kitais nešvarumais.
  • Pagrindiniai tarpikliai tarp talpyklų ir dangtelio pagaminti iš specialaus silikono, kuris garantuoja, kad prietaisas yra visiškai sandarus.
  • Filtras suvartoja mažai energijos, o filtravimo savybės atitinka rekomenduojamą talpą.
  • Dėl išorinio padavimo siurblio „Midikani 800“ filtras gali būti montuojamas ne tik po vandens talpykla, šalia jos, bet ir virš vandens lygio. Dėl tos pačios priežasties jį galima montuoti labai sekliame vandenyje, pavyzdžiui, santykinai dideliame akvariume ir paludariume, kuriame gyvena pusiau sausumos gyventojai – vėžliai.

Matmenys: 209x209x332 mm.

Gamintojas: „Aquael“, Lenkija.

Pristatymo terminas – iki 6 savaičių.

KLIENTAI, KURIE PIRKO ŠIĄ PREKĘ, TAIP PAT ŽIŪRĖJO

Apdorojama...