Ši elektroninė parduotuvė naudoja slapukus (angl. cookie). Pasirinkta kalba arba sesijos duomenys saugomi juose. Be slapukų el. parduotuvės funkcionalumas yra ribotas. Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Sutinku

zoomable

Aquael Comfort Zone Gold

Akvariumo šildytuvas su termoreguliatoriumi.
Pakuotė Kaina. Kiekis vnt.

300 W, 230-300 l

30,69 €  

„Aquael Comfort Zone Gold“ – tai aukščiausios kokybės standartus atitinkantys akvariumo vandens šildytuvai su termostatu, kurio kontaktai yra padengti aukso sluoksniu.

Termostatas kontroliuoja akvariumo vandens temperatūrą. Įprastų termostatų jautriausi elementai yra šildytuvo kontaktai, laikui bėgant vyksta metalo oksidacija, laipsniškai apsineša kontaktai ir taip šio įrenginio gyvavimo trukmė ženkliai sumažėja, tad vandens šildymas tampa netikslus. Naujai pristatytas revoliucinis „Aquael“ šildytuvas „Comfort Zone Gold“ pašalina šią problemą. Problemai spręsti buvo panaudotas auksas, kuriuo yra padengti kontaktai. Taikant šį sprendimą buvo ženkliai išplėsta šildytuvų gyvavimo trukmė išlaikant tas pačias savybes ir veikimo tikslumą. Taigi „Aquael Comfort Zone Gold“ garantuoja ilgą veikimą ir visišką akvariumo gyvūnų saugumą. Siekiant užtikrinti aukščiausią kokybę, visi šildytuvai yra patikrinti profesionaliose „Aquael“ laboratorijose prieš pateikiant juos klientui. Termostato veikimo tikslumas – ne dagiau kaip 1 °C.

  • Su termostatu, kurio kontaktai yra padengti aukso sluoksniu, tai garantuoja prietaiso ilgaamžiškumą. 
  • Užtikrina tikslų temperatūros reguliavimą.
  • Temperatūrą galima reguliuoti.
  • Visiškai saugu naudoti.
  • Tinka naudoti gėlavandeniuose ir jūriniuose akvariumuose.
  • Juodos spalvos, tad gali būti puikiai pritaikomas bendrame akvariumo vaizde.
  • Tvirtinamas specialiais laikikliais.

Gamintojas: „Aquael“, Lenkija.

KLIENTAI, KURIE PIRKO ŠIĄ PREKĘ, TAIP PAT ŽIŪRĖJO

Apdorojama...