Ši elektroninė parduotuvė naudoja slapukus (angl. cookie). Pasirinkta kalba arba sesijos duomenys saugomi juose. Be slapukų el. parduotuvės funkcionalumas yra ribotas. Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Sutinku

Versele Laga Prestige Sticks banguotųjų papūgėlių gardėsis

Banguotųjų papūgėlių gardėsis – 3 rūšių keptų sėklų lazdelės: su miško uogomis, egzotiniais vaisiais ir medumi.
Pakuotė Kaina. Kiekis vnt.

3 vnt.

3,89 €

Palepinkite savo banguotąją papūgėlę puikaus skonio gardėsiu. Tai trapios trijų rūšių orkaitėje keptų sėklų lazdelės, pagardintos miško uogomis, egzotiniais vaisiais ir medumi.

  • Puikaus skonio – keptos sėklos pagardintos miško uogomis, egzotiniais vaisiais ir medumi.
  • Dėl reguliuojamo pakabinimo lazdelės narvelyje gali būti tvirtinamos prie grotelių įvairiomis kryptimis ar tiesiog perveriamos siūlu ir pririšamos bet kurioje jums patogioje vietoje.
  • Iškeptos orkaitėje.
  • Unikali pakuotė – speciali folija apsaugo produktą nuo aplinkos poveikio, todėl  išsaugomas šviežias ir natūralus gardėsio aromatas ir traškumas.
  • Puikus desertas po pagrindinio lesalo.
  • Aktyviam paukščio laisvalaikiui – jokio nuobodulio.

Gamintojas: „Versele-Laga“, Belgija.

Sudėtis: Su miško uogomis: sėklos, grūdai, medus, įvairus cukrus, kepiniai, uogos – 1,8 % (šeivamedžio uogos, spanguolės, erškėtuogės), aliejai ir riebalai. Su egzotiniais vaisiais: sėklos, grūdai, medus, įvairus cukrus, kepiniai, vaisiai – 2,4 % (ananasai, bananai, apelsinai, mango), aliejai ir riebalai. Su medumi: sėklos, grūdai, kepiniai, medus – 2,4 %, įvairus cukrus, aliejai ir riebalai.

Priedai: konservantai, dažikliai.

Lesinimo rekomendacijos:

gardėsį duokite tarp pagrindinių lesinimų.

KLIENTAI, KURIE PIRKO ŠIĄ PREKĘ, TAIP PAT ŽIŪRĖJO

Apdorojama...