Ši elektroninė parduotuvė naudoja slapukus (ang. cookie). Pasirinkta kalba arba sesijos duomenys saugomi juose. Be slapukų el. parduotuvės funkcionalumas yra ribotas. Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Sutinku

Aptus Attapectin

Tabletės nuo viduriavimo.
Pakuotė Kaina. Kiekis vnt.

30 tabl. *VET*

-10%
e‑akcija
13,20 € 14,70 €

Mineralinis papildas katėms ir šunims virškinimo sutrikimams mažinti (stipriam viduriavimui). 
Sudedamosios „Attapectin“ medžiagos atapulgitas ir pektinas apsaugo virškinamojo trakto sieneles, suriša bakterijų toksinus bei žarnyno fermentacijos produktus ir perneša juos per virškinimo traktą. Naudojant šį produktą ilgą laiką, atapulginas ir pektinas gali surišti ir naudingas medžiagas, tokias kaip vaistų veikliosios medžiagos, vitaminai, geležis ir pan. Dėl šios priežasties „Attapectin“ rekomenduojama duoti praėjus ne mažiau kaip trims valandoms po vaistų panaudojimo. Pusė „Attapectin“ dozės gali būti skiriama profilaktiškai diarėjai, atsiradusiai dėl streso, keliavimo ar virškinimo sutrikimų pakeitus pašarą, stabdyti.

Gamintojas: „Orion Corporation“, Suomija.
----------------------------------------------
Vet. vaistinių sąrašą ir darbo laikus rasite čia:

Prieš naudojimą būtina perskaityti informacinį lapelį ir pasitarti su veterinarijos gydytoju ar vaistininku.

Sudėtis: atapulgitas – 49,6 %, kitos medžiagos – 41,6 %, pektinas (E440) – 8,8 %.

Analitiniai duomenys: sausųjų medžiagų – 94 %, žaliųjų baltymų – 1,7 %, žaliosios ląstelienos – 35 %, žalių pelenų – 47 %.

 

Naudojimas: „Attapectin“ yra naudojamas šunims ir katėms laikiniems virškinimo sutrikimams šalinti (esant stipriam viduriavimui iki 3 dienų iš eilės). Būtina pasirūpinti, kad gyvūnas gautų pakankamai skysčių (mažiausiai 50–100 ml/kg per parą), vandens, ypač tinka gėrimas su elektrolitais (pvz., „Nutrisal“). Skysčių poreikis padidėja gyvūnams pradėjus vemti ar susirgus sunkia diarėja. „Attapectin“ rekomenduojama duoti tik praėjus ne mažiau kaip trims valandoms po vaistų panaudojimo. Pusė „Attapectin“ dozės gali būti naudojama profilaktiškai, diarėjai, atsiradusiai dėl streso, keliavimo, virškinimo sutrikimų pakeitus pašarą, stabdyti.

KLIENTAI, KURIE PIRKO ŠIĄ PREKĘ, TAIP PAT ŽIŪRĖJO

Apdorojama...