Ši elektroninė parduotuvė naudoja slapukus (angl. cookie). Pasirinkta kalba arba sesijos duomenys saugomi juose. Be slapukų el. parduotuvės funkcionalumas yra ribotas. Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Sutinku

Frontline odos purškalas

VET. Odos purškalas/tirpalas šunims ir katėms.
Pakuotė Kaina. Kiekis vnt.

100 ml *VET*

16,99 €

Šunims gydyti ir profilaktiškai nuo blusų (Ctenocephalides spp.) ir erkių (Rhipicephalus spp., Dermacentor spp., Ixodes spp.). Katėms gydyti ir profilaktiškai nuo blusų (Ctenocephalides spp.) ir erkių (Rhipicephalus spp., Ixodes spp.). Šunims ir katėms gydyti ir profilaktiškai, esant blusų sukeltam alerginiam dermatitui. Šunims ir katėms gydyti ir profilaktiškai nuo plaukagraužių. 

Gamintojas: „Merial“, Prancūzija.

Registro žymuo: LT/2/95/0243/001 
----------------------------------------------

Vet. vaistinių sąrašą ir darbo laikus rasite čia:

Prieš naudojimą būtina perskaityti informacinį lapelį ir pasitarti su veterinarijos gydytoju ar vaistininku.

Sudėtis: 1 ml yra: veikliosios medžiagos: fipronilo – 2,5 mg; pagalbinių medžiagų iki 1 ml: kopovidonas, izopropanolis, išgrynintas vanduo.

Naudojimas: nesant saugumo tyrimų, gydyti rekomenduotina ne dažniau kaip kas 4 sav. Naudojimo metodas: vaistą reikia naudoti išoriškai, purškiant ant kailio. Dozė: rekomenduotina skirti 3–6 ml vaisto 1 kg kūno svorio (7,5–15 mg fipronilo 1 kg), t.y., reikia purkšti 2–4 kartus 1 kg kūno svorio iš 250 ml ar 500 ml talpos buteliuko arba 6–12 kartų iš 100 ml talpos buteliuko. Naudojimo būdas: reikia išpurkšti visą kūną iš 10–20 cm atstumo prieš plauką, kad sudrėktų visas kailis iki odos. Ilgaplaukiams gyvūnams kailį reikia iškedenti įvairiose kūno vietose, kad vaistas pasiektų odą. Galvos ir akių srityje užpurkštą ant rankos su gumine pirštine tirpalą reikia įtrinti į plaukus. Išpurškus palikti kailį išdžiūti. Negalima sausinti rankšluosčiu. Vaistas efektyviai veikia erkes iki 5 sav., blusas – 1–3 mėn., plaukagraužius – 63 d. (šunų) ir 42 d. (kačių).

KLIENTAI, KURIE PIRKO ŠIĄ PREKĘ, TAIP PAT ŽIŪRĖJO

Apdorojama...