Ši elektroninė parduotuvė naudoja slapukus (angl. cookie). Pasirinkta kalba arba sesijos duomenys saugomi juose. Be slapukų el. parduotuvės funkcionalumas yra ribotas. Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Sutinku

Josera Minette

SUMAŽINTA KAINA. TIK INTERNETU! Visavertis sausas pašaras vaikingoms ir žindančioms katėms bei kačiukams. Net ir mažiausioje katytėje tūno tigras!
Pakuotė Kaina. Kiekis vnt.

10 kg

39,98 €

KIKA parduotuvėse šiais pašarais neprekiaujama.

„Josera Minette“ – Super Premium klasės sausas pašaras, skirtas vaikingoms ir žindančioms katėms bei kačiukams. Optimali mityba yra ypač svarbi augančioms katėms, taip pat ir suaugusioms – vaikingumo bei žindymo laikotarpiu. „Josera Minette“ yra aukštos energinės vertės, lengvai virškinamas ir ypač gardus pašaras augančioms katėms.

  • Idealus pašaras pirmaisiais katės gyvenimo metais bei vaikingumo ir žindymo laikotarpiu.
  • Suteikia daug energijos svarbiausiais gyvenimo etapais.
  • Dėl aukštos kokybės, kruopščiai atrinktų sudedamųjų pašaro medžiagų pašaras yra lengvai virškinamas. Tai puikios mitybos pasiūlymas katėms, turinčioms jautrų virškinamąjį traktą.
  • Sudėtyje yra maistinių skaidulų, kurios neleidžia formuotis plaukų gumuliukams virškinamajame trakte.
  • Sudėtyje esančios riebalų rūgštys, vitaminai ir gerai įsisavinami cinkas ir varis svarbūs, kad kailis būtų žvilgantis, šilkinis, o oda – sveika. Tai gerai prižiūrimos katės požymiai. 
  • Skirta vaikingoms ir žindančioms katėms bei kačiukams.

Gamintojas: „Josera“, Vokietija.

Sudėtis: paukštienos mėsos miltai; paukštienos riebalai; kukurūzai; ryžiai; taukai; cukrinių runkelių miltai; lašišos miltai; kukurūzų gliutenas; hidrolizuoti paukštienos baltymai; džiovintos paukštienos kepenys; kalio chloridas; mono- natrio fosfatas.

Šėrimo rekomendacijos:

Visada duokite katei šviežio vandens.

KLIENTAI, KURIE PIRKO ŠIĄ PREKĘ, TAIP PAT ŽIŪRĖJO

Apdorojama...