Ši elektroninė parduotuvė naudoja slapukus (angl. cookie). Pasirinkta kalba arba sesijos duomenys saugomi juose. Be slapukų el. parduotuvės funkcionalumas yra ribotas. Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Sutinku

Josera Marinese

SUMAŽINTA KAINA. TIK INTERNETU! Visavertis sausas pašaras su lašiša suaugusioms maistui išrankioms, mėgstančioms žuvį katėms. Tinka katėms, turinčioms jautrią virškinimo sistemą.
Pakuotė Kaina. Kiekis vnt.

10 kg

49,88 €

Papildėme asortimentą: pasaulyje populiarūs JOSERA pašarai – jau ir www.kika.lt. KIKA parduotuvėse šiais pašarais neprekiaujama.

„Josera Marinesse“ – Super Premium klasės sausas pašaras su lašiša, skirtas suaugusioms maistui išrankioms, mėgstančioms žuvį katėms. Pašaro sudėtyje gausu gardžios lašišos, todėl puikiai tinka katėms, mėgstančioms žuvį. Lašiša, bulvės ir ryžiai yra vienintelis baltymų šaltinis, todėl pašaras idealiai tinka katėms, turinčioms jautrią virškinimo sistemą.

  • Sudėtyje yra lašišos, ryžių ir bulvių, kuriuos katės organizmas puikiai įsisavina.
  • Gausu lašišos – patiks maistui išrankioms katėms.
  • Vertingos riebalų rūgštys, išgautos iš lašišos, padės išsaugoti odą sveiką, o kailį – žvilgantį.
  • Hipoalerginis ir lengvai virškinamas: dėl kruopščiai atrinktų sudėtinių medžiagų ir sumažinto naudojamų baltymų šaltinių skaičiaus šis pašaras tinka ir toms katėms, kurios turi problemų dėl maisto netoleravimo.
  • Padeda išvengti inkstų akmenligės: dėmesingas ingredientų parinkimas ir speciali receptūra užtikrina puikų kalcio-fosforo santykį ir sumažina magnio kiekį. Palaikomas 6.0-6.5 pH lygis ir tokiu būdu sumažinama šlapimo akmenų formavimosi rizika.
  • Skirta suaugusioms maistui išrankioms katėms.

Gamintojas: „Josera“, Vokietija.

 

Sudėtis: džiovinta lašiša; ryžiai; džiovintos bulvės; paukštienos riebalai; cukrinių runkelių išspaudos; bulvių baltymai; hidrolizuoti žuvų baltymai; mineralai.

Visada duokite katei šviežio vandens.

KLIENTAI, KURIE PIRKO ŠIĄ PREKĘ, TAIP PAT ŽIŪRĖJO

Apdorojama...