Ši elektroninė parduotuvė naudoja slapukus (angl. cookie). Pasirinkta kalba arba sesijos duomenys saugomi juose. Be slapukų el. parduotuvės funkcionalumas yra ribotas. Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Sutinku

Josera JosiCat Duck/Fish

SUMAŽINTA KAINA. TIK INTERNETU! Visavertis subalansuotas sausas pašaras su antiena ir žuvimi suaugusioms katėms.
Pakuotė Kaina. Kiekis vnt.

10 kg

26,63 €

18 kg

48,05 €

KIKA parduotuvėse šiais pašarais neprekiaujama.

„Josera JosiCat Duck/Fish“ – Premium klasės visavertis sausas pašaras su antiena ir žuvimi, skirtas suaugusioms katėms.

  • Išskirtinis pašaras su gardžia antiena ir žuvimi.
  • Sudėtyje nėra dirbtinių dažiklių, skonio stipriklių ar konservantų.
  • Be sojos, cukraus, pieno produktų.
  • Skirta suaugusioms katėms, gyvenančioms tiek lauke, tiek namuose.

Gamintojas: „Josera“, Vokietija.

 

Sudėtis: kruopos, mėsa ir gyvuliniai subproduktai (antienos miltai – 4 %), aliejus ir riebalai, augaliniai subproduktai, žuvis ir žuvies subproduktai (4 %) mineralai.

Sudėties analizė: baltymai – 27 %, riebalai – 9,0 %, žalia ląsteliena – 2,7 %, žalieji pelenai – 8 %, kalcis – 1,65 %, fosforas – 1,15 %.

Priedai, 1 kg: vit. A – 15000 TV (tarptautiniai vienetai), vit. D3 – 1500 TV, vit. E – 100 mg (alfa-Tokoferolio acetatas), taurinas – 1000 mg, varis – 15 mg (amino rūgščių hidratų vario chelatai); varis – 10 mg (vario sulfatas, pentahidratas). Antioksidantai.

 

Šerimo rekomendacijos:

per dieną rekomenduojama duoti 20–25 g pašaro kilogramui kūno svorio, normą padalinant dviem šėrimams. Prašome atminti, kad rekomenduojamos normos yra tik apytikslės ir turi būti koreguojamos atsižvelgiant į katės aktyvumą. Stebėkite, kad katė visada turėtų šviežio geriamo vandens ir kad dubenėlis su vandeniu būtų padėtas maždaug už 2 metrų nuo dubenėlio su pašaru.

 

Apdorojama...